Lot: 1

Current Price: 10,000 TL Starting Bid: 10,000 TL Estimated: TL Losing Winning

George Prior (1795)

Osmanlı pazarına yapılmış. Osmanlı kadran, 4 kapak. Sahlı Tuğralı ve çeşnili, çalışır durumda, koleksiyonluk bir ürün. Asansörlü gümüş ve mineli köstek. kurma anahtarıyla birlikte. Bağ kapağın ön kısmında dökülme vardır. Tepe dahil 56 mm. İkinci kapak 53 mm. Üçüncü kapak 61 mm. Dördüncü kapak 70 mm. 41gr. Z.ncir 43 cm.

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • George Prior (1795)-Osmanlı pazarına yapılmış. Osmanlı kadran, 4 kapak. Sahlı Tuğralı ve çeşnili, çalışır durumda, koleksiyonluk bir ürün. Asansörlü gümüş ve mineli köstek. kurma anahtarıyla birlikte. Bağ kapağın ön kısmında dökülme vardır. Tepe dahil 56 mm. İkinci kapak 53 mm. Üçüncü kapak 61 mm. Dördüncü kapak 70 mm. 41gr. Z.ncir 43 cm.

  Lot No: 1

  Lot: 1

  George Prior (1795)-Osmanlı pazarına yapılmış. Osmanlı kadran, 4 kapak. Sahlı Tuğralı ve çeşnili, çalışır durumda, koleksiyonluk bir ürün. Asansörlü gümüş ve mineli köstek. kurma anahtarıyla birlikte. Bağ kapağın ön kısmında dökülme vardır. Tepe dahil 56 mm. İkinci kapak 53 mm. Üçüncü kapak 61 mm. Dördüncü kapak 70 mm. 41gr. Z.ncir 43 cm.

  TLSold
 • Sevr porselen yeni dönem büyük boy mücevher kutusu-Bronz dört ayak üzerine, komple el boyama porselen, kapak ve ağız kısımları yine bronz aplikeli, turkuaz rengi taban üzerine altın yaldızlar ve gül motifleriyle süslenmiş dönem kolekisyon ürünü. Yükseklik 19 cm. Genişlik 36 cm. derinlik 22 cm.

  Lot No: 2

  Lot: 2

  Sevr porselen yeni dönem büyük boy mücevher kutusu-Bronz dört ayak üzerine, komple el boyama porselen, kapak ve ağız kısımları yine bronz aplikeli, turkuaz rengi taban üzerine altın yaldızlar ve gül motifleriyle süslenmiş dönem kolekisyon ürünü. Yükseklik 19 cm. Genişlik 36 cm. derinlik 22 cm.

  TLSold
 • Sultan II. Mahmud el çekme ferman -Musul valisi Numan paşaya Musul'daki bir arazi anlaşmazlığının çözümü için saraya yolladıkları şikayet üzerine konunun ve vaki mağduruyetlerin giderilmesi hakkında Ferman. 70x90 cm.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  Sultan II. Mahmud el çekme ferman -Musul valisi Numan paşaya Musul'daki bir arazi anlaşmazlığının çözümü için saraya yolladıkları şikayet üzerine konunun ve vaki mağduruyetlerin giderilmesi hakkında Ferman. 70x90 cm.

  TLSold
 • Fransız dönem dürbün -Pirinç Üzeri mine işlemeli, kusursuz formda, atık kırrık vs. yoktur. 9x4.5 cm

  Lot No: 4

  Lot: 4

  Fransız dönem dürbün -Pirinç Üzeri mine işlemeli, kusursuz formda, atık kırrık vs. yoktur. 9x4.5 cm

  TLSold
 • Osmanlı gümüş ve Sultan Mehmet Reşat tuğralı nadir çift kase -Sah damgalı, çeşnili, toplam ağırlık 260 gr. Çap 10 cm. yükseklik 6 cm.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  Osmanlı gümüş ve Sultan Mehmet Reşat tuğralı nadir çift kase -Sah damgalı, çeşnili, toplam ağırlık 260 gr. Çap 10 cm. yükseklik 6 cm.

  TLSold
 • İngiliz dönem gümüş sigara tabakası-Komple mine işlemeli, iç kısım altın vermeyli, ağrılık 150 gr. 8x 6cm.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  İngiliz dönem gümüş sigara tabakası-Komple mine işlemeli, iç kısım altın vermeyli, ağrılık 150 gr. 8x 6cm.

  TLSold
 • Rus, gümüş üzerine Mine işçilikli tabaka-Ölçü: 8.5x7cm.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  Rus, gümüş üzerine Mine işçilikli tabaka-Ölçü: 8.5x7cm.

  TLSold
 • Meissen fincan-Damgalı, seri numaralı, porselen üzeri el boyama çiçek motifli, kenarlar altın vermeyli, çok iyi kondisyonda

  Lot No: 8

  Lot: 8

  Meissen fincan-Damgalı, seri numaralı, porselen üzeri el boyama çiçek motifli, kenarlar altın vermeyli, çok iyi kondisyonda

  TLSold
 • Altın Cameo kolye -Cameo, yaygın olarak antik bir büst ya da vücudunun kabartmalı siluetlerinden oluşan broş, kolye, bileklik, küpe vb. mücevherlere verilen addır. Yüzyıl başı, kenarlar 14 ayar altın, zincir 8 ayar altın, uzun zincir. Kolye ucu ölçü 4x3 cm. Zincir boy 56 cm.

  Lot No: 9

  Lot: 9

  Altın Cameo kolye -Cameo, yaygın olarak antik bir büst ya da vücudunun kabartmalı siluetlerinden oluşan broş, kolye, bileklik, küpe vb. mücevherlere verilen addır. Yüzyıl başı, kenarlar 14 ayar altın, zincir 8 ayar altın, uzun zincir. Kolye ucu ölçü 4x3 cm. Zincir boy 56 cm.

  TLSold
 • Fransız Minerva masif Gümüş Hokka-Fransız imalatı Minerva gümüş imalat damgalı gümüşten mamül; üç ayak üzerinde yükselen tablalı, tabla bordürü barok işçilikli, iki hazneli içleri altın vermeyli, kapak tutamakları tomurcuk çiçek formunda harika kondisyonda nadir koleksiyonluk değer taşıyan bir eserdir. Ağırlık: 452 gr. Genişlik:16 cm. Yükseklik: 10 cm.

  Lot No: 10

  Lot: 10

  Fransız Minerva masif Gümüş Hokka-Fransız imalatı Minerva gümüş imalat damgalı gümüşten mamül; üç ayak üzerinde yükselen tablalı, tabla bordürü barok işçilikli, iki hazneli içleri altın vermeyli, kapak tutamakları tomurcuk çiçek formunda harika kondisyonda nadir koleksiyonluk değer taşıyan bir eserdir. Ağırlık: 452 gr. Genişlik:16 cm. Yükseklik: 10 cm.

  TLSold
 • Alev ÖZAS -Tuval üzerine yağlı boya, çerçeveli, imzalı, resim ölçü 100x100 cm.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  Alev ÖZAS -Tuval üzerine yağlı boya, çerçeveli, imzalı, resim ölçü 100x100 cm.

  TLSold
 • Javad GHAFFARİ-Tuval üzeri yağlı boya, imzalı, resim ölçü 120x90 cm.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  Javad GHAFFARİ-Tuval üzeri yağlı boya, imzalı, resim ölçü 120x90 cm.

  TLSold
 • Javad GHAFFARİ-Tuval üzeri yağlı boya, imzalı, resim ölçü 120x90 cm.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  Javad GHAFFARİ-Tuval üzeri yağlı boya, imzalı, resim ölçü 120x90 cm.

  TLSold
 • Javad GHAFFARİ-Tuval üzeri yağlı boya. Çerçeveli, imzalı, resim ölçü 110x100 cm.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  Javad GHAFFARİ-Tuval üzeri yağlı boya. Çerçeveli, imzalı, resim ölçü 110x100 cm.

  TLSold
 • Ziyad SULTANOV-Tuval üzerine yağlı boya, resim ölçü 80x80 cm.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  Ziyad SULTANOV-Tuval üzerine yağlı boya, resim ölçü 80x80 cm.

  TLSold
 • Vedat ÖRS-Karton üzerine karışık teknik. Resim 40x30 cm. İmzalı. Çerçeveli.

  Lot No: 16

  Lot: 16

  Vedat ÖRS-Karton üzerine karışık teknik. Resim 40x30 cm. İmzalı. Çerçeveli.

  TLSold
 • Ekrem KADAK -Kağıt üzerine yağlı boya, imzalı, çerçeveli, resim ölçü 30x33 cm.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  Ekrem KADAK -Kağıt üzerine yağlı boya, imzalı, çerçeveli, resim ölçü 30x33 cm.

  TLSold
 • Alev ÖZAS -"İstanbul 2022" Tuval üzerine yağlı boya, imzalı, Resim ölçü 30x30 cm.

  Lot No: 18

  Lot: 18

  Alev ÖZAS -"İstanbul 2022" Tuval üzerine yağlı boya, imzalı, Resim ölçü 30x30 cm.

  TLSold
 • Alev ÖZAS -Tuval üzerine yağlı boya,resim ölçü 60x60 cm.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  Alev ÖZAS -Tuval üzerine yağlı boya,resim ölçü 60x60 cm.

  TLSold
 • Osmanlı 19. Yüzyıl Çanakkale sermaik testi-"Kırmızı hamurlu, şeffaf sır atlında yeşil sırlıdır. Halka dipli, armudi gövdeli, dar boyunlu, burma kulpludur. yeşil renkli testinin ağız kısmı kuş başı şeklindedir. Gövde ve boyunlarının ön yüzü, rozet çiçekleri ile süslüdür. Yükselik: 38 cm. göbek çap: 14 cm.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  Osmanlı 19. Yüzyıl Çanakkale sermaik testi-"Kırmızı hamurlu, şeffaf sır atlında yeşil sırlıdır. Halka dipli, armudi gövdeli, dar boyunlu, burma kulpludur. yeşil renkli testinin ağız kısmı kuş başı şeklindedir. Gövde ve boyunlarının ön yüzü, rozet çiçekleri ile süslüdür. Yükselik: 38 cm. göbek çap: 14 cm.

  TLSold
 • Osmanlı 19. Yüzyıl Çanakkale sermaik testi-"Kırmızı hamurlu, şeffaf sır atlında sarı ve yeşil sırlıdır. Halka dipli, armudi gövdeli, dar boyunludur. Sarı renkli testinin ağız kısmı kuş başı şeklindedir. Gövde ve boyunlarının ön yüzünde iki adet minik testi , rozet çiçekleri, yaprak ve bitkisel kıvrımlarla süslüdür. Yükseklik: 36 cm. göbek çap: 13 cm.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  Osmanlı 19. Yüzyıl Çanakkale sermaik testi-"Kırmızı hamurlu, şeffaf sır atlında sarı ve yeşil sırlıdır. Halka dipli, armudi gövdeli, dar boyunludur. Sarı renkli testinin ağız kısmı kuş başı şeklindedir. Gövde ve boyunlarının ön yüzünde iki adet minik testi , rozet çiçekleri, yaprak ve bitkisel kıvrımlarla süslüdür. Yükseklik: 36 cm. göbek çap: 13 cm.

  TLSold
 • Osmanlı 19. Yüzyıl Çanakkale sermaik testi-"Kırmızı hamurlu, kahverengi sırlı, şişkin gövdeli, uzun boyunlu, dışa dönük ağızlı ve sarmal kulplu Çanakkale testi. Gövde üzeri,altın yaldızlı desenlerle renklendirlmiş ve kabartma rozet motif ile dekorludur.yükseklik: 33 cm. göbek çap: 10,5 cm.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  Osmanlı 19. Yüzyıl Çanakkale sermaik testi-"Kırmızı hamurlu, kahverengi sırlı, şişkin gövdeli, uzun boyunlu, dışa dönük ağızlı ve sarmal kulplu Çanakkale testi. Gövde üzeri,altın yaldızlı desenlerle renklendirlmiş ve kabartma rozet motif ile dekorludur.yükseklik: 33 cm. göbek çap: 10,5 cm.

  TLSold
 • Osmanlı 19. Yüzyıl Çanakkale sermaik testi-"Kırmızı hamurlu, şeffaf sır atlında yeşil sırlıdır. Halka dipli, armudi gövdeli, dar boyunlu, burma kulpludur. yeşil renkli testinin ağız kısmı kuş başı şeklindedir. Gövde ve boyunlarının ön yüzü, rozet çiçekleri ile süslüdür. Yükselik: 38 cm. göbek çap: 14 cm.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  Osmanlı 19. Yüzyıl Çanakkale sermaik testi-"Kırmızı hamurlu, şeffaf sır atlında yeşil sırlıdır. Halka dipli, armudi gövdeli, dar boyunlu, burma kulpludur. yeşil renkli testinin ağız kısmı kuş başı şeklindedir. Gövde ve boyunlarının ön yüzü, rozet çiçekleri ile süslüdür. Yükselik: 38 cm. göbek çap: 14 cm.

  TLSold
 • Çanakkale nadir pipo ağızlık-100 yaş üzerinde 8x 4 cm.

  Lot No: 24

  Lot: 24

  Çanakkale nadir pipo ağızlık-100 yaş üzerinde 8x 4 cm.

  TLSold
 • Kurt Formunda Çanakkale-Yükseklik 15 cm. Genişlik 12 cm. Ağırlık 474 gr.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  Kurt Formunda Çanakkale-Yükseklik 15 cm. Genişlik 12 cm. Ağırlık 474 gr.

  TLSold
 • Viyana Porselen çay kahve takımı -Çaydanlık, sütlük, şekerlik ve iki adet fincan. Toplam 5 parça.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  Viyana Porselen çay kahve takımı -Çaydanlık, sütlük, şekerlik ve iki adet fincan. Toplam 5 parça.

  TLSold
 • Mineli gümüş tabaka -Üst kısmı komple mine ve kalem işçilikli, damgalı, büyük boy 13x8 cm. 138 gr.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  Mineli gümüş tabaka -Üst kısmı komple mine ve kalem işçilikli, damgalı, büyük boy 13x8 cm. 138 gr.

  TLSold
 • Osmanlı gümüş fincan zarfı-Sah damgalı, çeşnili, tuğralı.

  Lot No: 28

  Lot: 28

  Osmanlı gümüş fincan zarfı-Sah damgalı, çeşnili, tuğralı.

  TLSold
 • Osmanlı tuğralı gümüş tabaka -Sultan II. Mahmud tuğralı, savatlı ve kalem işçilikli, çok iyi kondisyonda, ölçü 9x7 cm. 109 gr.

  Lot No: 29

  Lot: 29

  Osmanlı tuğralı gümüş tabaka -Sultan II. Mahmud tuğralı, savatlı ve kalem işçilikli, çok iyi kondisyonda, ölçü 9x7 cm. 109 gr.

  TLSold
 • Fransız Sevres Kristal kadeh takımı -Kupa formunda yapılmış iki adet kaide üzerine kristal çift kadeh, dönem ahşap kutusunda, kutunun iç kısmı kırmızı kumaşla kaplanmış ve kapak kilidi bulunan, koleksiyon ürünüdür. Kadeh ölçü: 10 cm.

  Lot No: 30

  Lot: 30

  Fransız Sevres Kristal kadeh takımı -Kupa formunda yapılmış iki adet kaide üzerine kristal çift kadeh, dönem ahşap kutusunda, kutunun iç kısmı kırmızı kumaşla kaplanmış ve kapak kilidi bulunan, koleksiyon ürünüdür. Kadeh ölçü: 10 cm.

  TLSold
 • Javad GHAFFARİ-"Anneler serisi" Tuval üzeri yağlı boya, çerçeveli, imzalı, resim ölçü 100x125 cm.

  Lot No: 31

  Lot: 31

  Javad GHAFFARİ-"Anneler serisi" Tuval üzeri yağlı boya, çerçeveli, imzalı, resim ölçü 100x125 cm.

  TLSold
 • İrfan ŞEÇKİN -Tuval üzeri akrilik boya, çerçeveli, imzalı, resim ölçü 75x80 cm.

  Lot No: 32

  Lot: 32

  İrfan ŞEÇKİN -Tuval üzeri akrilik boya, çerçeveli, imzalı, resim ölçü 75x80 cm.

  TLSold
 • İbrahim BALABAN -Kağıt üzerine kara kalem ve karışık teknik. Çerçeveli ölçü 36x29 cm. Resim ölçü 26x19 cm.

  Lot No: 33

  Lot: 33

  İbrahim BALABAN -Kağıt üzerine kara kalem ve karışık teknik. Çerçeveli ölçü 36x29 cm. Resim ölçü 26x19 cm.

  TLSold
 • Viyana çay takımı-Çay potu, sütlük ve şekerlik. Şekerliğin iç kısmında dışarıdan görünmeyen bir kırık vardır. Fotoğraflarda gösterilmiştir.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  Viyana çay takımı-Çay potu, sütlük ve şekerlik. Şekerliğin iç kısmında dışarıdan görünmeyen bir kırık vardır. Fotoğraflarda gösterilmiştir.

  TLSold
 • Dresden çift porselen biblo -İki adet Melek çocuk figürü, Yükseklik 15 cm.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  Dresden çift porselen biblo -İki adet Melek çocuk figürü, Yükseklik 15 cm.

  TLSold
 • Cartier tükenmez kalem -Kutusuyla.

  Lot No: 36

  Lot: 36

  Cartier tükenmez kalem -Kutusuyla.

  TLSold
 • Mont Blanc 125304 Meisterstück Dolma Kalem Kalem-Bordo renk, Le Petit Prince Classique F altın Uçlu

  Lot No: 37

  Lot: 37

  Mont Blanc 125304 Meisterstück Dolma Kalem Kalem-Bordo renk, Le Petit Prince Classique F altın Uçlu

  TLSold
 • Orijinal dönem Omega kol saati ve kutusu-Omega Tool 9070 Geneve 1030 altın geçme, full orijinal koleksiyonluk ürün

  Lot No: 38

  Lot: 38

  Orijinal dönem Omega kol saati ve kutusu-Omega Tool 9070 Geneve 1030 altın geçme, full orijinal koleksiyonluk ürün

  TLSold
 • Osmanlı 19 Yüzyıl Tekke işi keşkül-ü Fukara Çanak-Ölçüler: 13x26 cm. Keşkül, seyahat eden dervişlerin yiyecek ve içeceklerini saklamak için kullandıkları, ham maddesi bir nevi hindistan cevizi olan avadanlıktır. Büyüklüklerine göre ayrılan keşküllere üç farlı isim verilmiş; bahr, genc, guldan. Dervişler tarafından kullanılan, hindistancevizi veya abanozdan yapılmış çanak, beyzî bir tas olup, dervişler topladıkları sadaka ve kendilerine verilen gıdayı bunun içine koyarlar ve bir zincir ile omuzlarına asarlardı. Omuz dışında boyuna asılarak, kemere takılarak ve elde taşınarak ta kullanıldığına kaynaklardaki derviş tiplemelerinde rastlanmaktadır. Dilenmek, gezgin dervişler ve tarikat mensubu olmayan fakir halktan kişiler dışında, bir tekkeye mensup dervişlerce, maddi ihtiyaçtan kaynaklanmayıp, tasavvufi olgunluklarını geliştirmeye yönelik “insani kibir”i yok etme amaçlı bir tasavvufi eğitim yöntemi olarak uygulanmıştır. Derviş sabrıyla, bunca ince işçilikle oluşturulmuş keşküller ise, dilenme aracı olmaktan çok bunun arkasında yatan tasavvufi düşüncenin sembolleştirilmiş ürünleridirler. Keşküllerin tarikat erbabı için esas faydası çok daha pratik gerekçelere dayanmaktadır. Seyyah dervişler çölde su kabı, kuyuda kova, bardak, maşrapa, ibrik niyetine kullanmışlardır. Naksi tekkelerinde içinde şeker, hurma, üzüm, incir gibi tatlı yiyecekler bulunan keşkül zikir sonrası "alâ bereketillah" diyerek şekerlik vazifesi görmüştür. Keşküle ait bir çok keramet de, tasavvuf literatüründe yer almaktadır. Eserlerde teknik, malzeme ve bezeme olarak el sanatlarımızın bazen bir, bazen de birçoğunun bir arada kullanıldığı uygulamalar görülmektedir. Keşküller Ayetli yazı bordürleri yada geometrik formlar içerisinde bitkisel düzenlemeler, insan ve hayvan figürleri motifleriyle kabartma, kazıma, oyma ve kakma teknikleriyle bezenmiştir. Keşkül, Anadolu’da Abdallar, Kalenderler, Bektaşiler tarafından kullanılmıştır. Bazı tarikatlarda nefs terbiyesi için buna izin verilmişti, içine her çeşit gıda maddesi ve para konulurdu. Yine de Turuk-i Aliyye dediğimiz Mevlevilik, Kadirilik ve Nakşibendilik gibi tarikatlarda hoş karşılanmamıştır. Bu tarikat mensupları sadakat ve olgunluklarını başka yollarla tamamlamış, ancak kendilerine verilenleri reddetmemek için almışlardır.

  Lot No: 39

  Lot: 39

  Osmanlı 19 Yüzyıl Tekke işi keşkül-ü Fukara Çanak-Ölçüler: 13x26 cm. Keşkül, seyahat eden dervişlerin yiyecek ve içeceklerini saklamak için kullandıkları, ham maddesi bir nevi hindistan cevizi olan avadanlıktır. Büyüklüklerine göre ayrılan keşküllere üç farlı isim verilmiş; bahr, genc, guldan. Dervişler tarafından kullanılan, hindistancevizi veya abanozdan yapılmış çanak, beyzî bir tas olup, dervişler topladıkları sadaka ve kendilerine verilen gıdayı bunun içine koyarlar ve bir zincir ile omuzlarına asarlardı. Omuz dışında boyuna asılarak, kemere takılarak ve elde taşınarak ta kullanıldığına kaynaklardaki derviş tiplemelerinde rastlanmaktadır. Dilenmek, gezgin dervişler ve tarikat mensubu olmayan fakir halktan kişiler dışında, bir tekkeye mensup dervişlerce, maddi ihtiyaçtan kaynaklanmayıp, tasavvufi olgunluklarını geliştirmeye yönelik “insani kibir”i yok etme amaçlı bir tasavvufi eğitim yöntemi olarak uygulanmıştır. Derviş sabrıyla, bunca ince işçilikle oluşturulmuş keşküller ise, dilenme aracı olmaktan çok bunun arkasında yatan tasavvufi düşüncenin sembolleştirilmiş ürünleridirler. Keşküllerin tarikat erbabı için esas faydası çok daha pratik gerekçelere dayanmaktadır. Seyyah dervişler çölde su kabı, kuyuda kova, bardak, maşrapa, ibrik niyetine kullanmışlardır. Naksi tekkelerinde içinde şeker, hurma, üzüm, incir gibi tatlı yiyecekler bulunan keşkül zikir sonrası "alâ bereketillah" diyerek şekerlik vazifesi görmüştür. Keşküle ait bir çok keramet de, tasavvuf literatüründe yer almaktadır. Eserlerde teknik, malzeme ve bezeme olarak el sanatlarımızın bazen bir, bazen de birçoğunun bir arada kullanıldığı uygulamalar görülmektedir. Keşküller Ayetli yazı bordürleri yada geometrik formlar içerisinde bitkisel düzenlemeler, insan ve hayvan figürleri motifleriyle kabartma, kazıma, oyma ve kakma teknikleriyle bezenmiştir. Keşkül, Anadolu’da Abdallar, Kalenderler, Bektaşiler tarafından kullanılmıştır. Bazı tarikatlarda nefs terbiyesi için buna izin verilmişti, içine her çeşit gıda maddesi ve para konulurdu. Yine de Turuk-i Aliyye dediğimiz Mevlevilik, Kadirilik ve Nakşibendilik gibi tarikatlarda hoş karşılanmamıştır. Bu tarikat mensupları sadakat ve olgunluklarını başka yollarla tamamlamış, ancak kendilerine verilenleri reddetmemek için almışlardır.

  TLSold
 • Bronz heykelcik-Ahşap kaide üzerinde mitolojik bir calgı çalan çocuk figürü, yükselik: 30 cm. kaide çap: 14 cm.

  Lot No: 40

  Lot: 40

  Bronz heykelcik-Ahşap kaide üzerinde mitolojik bir calgı çalan çocuk figürü, yükselik: 30 cm. kaide çap: 14 cm.

  TLSold
 • Bronz heykelcik-Ahşap kaide üzerinde çelenk taşıyan kaddın figürü, yükselik: 30 cm. genişlik: 14 cm.

  Lot No: 41

  Lot: 41

  Bronz heykelcik-Ahşap kaide üzerinde çelenk taşıyan kaddın figürü, yükselik: 30 cm. genişlik: 14 cm.

  TLSold
 • 1900'lerden deniz tanrıçası AMPHITRITE heykeli-Denizler Tanrısı POSEIDON'UN eşi Tanrıça AMPHITRITE heykeli. Tutya'dan mamüldür. Yükseklik:40 cm.

  Lot No: 42

  Lot: 42

  1900'lerden deniz tanrıçası AMPHITRITE heykeli-Denizler Tanrısı POSEIDON'UN eşi Tanrıça AMPHITRITE heykeli. Tutya'dan mamüldür. Yükseklik:40 cm.

  TLSold
 • Fransız Tutya NİKE Heykeli-Fransız üretimi, alaşım bir malzeme olan Tutyadan üretilmiş, Roma mitolojisinde zafer tanrısı olan Nike nin betimlendiği, antika heykel. Yükseklik:36 cm.

  Lot No: 43

  Lot: 43

  Fransız Tutya NİKE Heykeli-Fransız üretimi, alaşım bir malzeme olan Tutyadan üretilmiş, Roma mitolojisinde zafer tanrısı olan Nike nin betimlendiği, antika heykel. Yükseklik:36 cm.

  TLSold
 • Bronz Çiftçi heykeli-Ahşap kaide üzerinde tohum eken çiftçi genç figürü, Yükseklik 29 cm.

  Lot No: 44

  Lot: 44

  Bronz Çiftçi heykeli-Ahşap kaide üzerinde tohum eken çiftçi genç figürü, Yükseklik 29 cm.

  TLSold
 • Kara Kuvvetleri Komutanlığına ait merasim Kılıcı-Kemer ve apoletler ile beraber çil kondisyonda.

  Lot No: 45

  Lot: 45

  Kara Kuvvetleri Komutanlığına ait merasim Kılıcı-Kemer ve apoletler ile beraber çil kondisyonda.

  TLSold
 • Harp okulu Merasim kılıcı açılış -Haliyle

  Lot No: 46

  Lot: 46

  Harp okulu Merasim kılıcı açılış -Haliyle

  TLSold
 • Jandarma Komutanlığı için özel üretilmiş Zarf Açacağı / Rozet ve kravat iğnesi-Kendi kutusunda.

  Lot No: 47

  Lot: 47

  Jandarma Komutanlığı için özel üretilmiş Zarf Açacağı / Rozet ve kravat iğnesi-Kendi kutusunda.

  TLSold
 • 1. Ordu için özel üretilmiş Zarf açacağı -Kendi kutusunda.

  Lot No: 48

  Lot: 48

  1. Ordu için özel üretilmiş Zarf açacağı -Kendi kutusunda.

  TLSold
 • Fransız Bronz Mineli Jardinyer-Bronz Kaide üzerine, mine işlemeli sunumluk, Yükseklik 26 cm. Çap 25 cm.

  Lot No: 49

  Lot: 49

  Fransız Bronz Mineli Jardinyer-Bronz Kaide üzerine, mine işlemeli sunumluk, Yükseklik 26 cm. Çap 25 cm.

  TLSold
 • Remzi KARABULUT -Tuval üzerine akrilik boya, imzalı, resim ölçü 90x110 cm.

  Lot No: 50

  Lot: 50

  Remzi KARABULUT -Tuval üzerine akrilik boya, imzalı, resim ölçü 90x110 cm.

  TLSold
 • Remzi KARABULUT -Tuval üzerine akrilik boya, imzalı, resim ölçü 90x110 cm.

  Lot No: 51

  Lot: 51

  Remzi KARABULUT -Tuval üzerine akrilik boya, imzalı, resim ölçü 90x110 cm.

  TLSold
 • Ziyad SULTANOV-Tuval üzerine yağlı boya, imzalı, 45x35 cm.

  Lot No: 52

  Lot: 52

  Ziyad SULTANOV-Tuval üzerine yağlı boya, imzalı, 45x35 cm.

  TLSold
 • Fikret ÖZTÜRK-Tuval üzerine karışık teknik, imzalı, resim ölçü 170x140 cm.

  Lot No: 53

  Lot: 53

  Fikret ÖZTÜRK-Tuval üzerine karışık teknik, imzalı, resim ölçü 170x140 cm.

  TLSold
 • Fikret ÖZTÜRK-Tuval üzerine karışık teknik, imzalı, resim ölçü 170x140 cm.

  Lot No: 54

  Lot: 54

  Fikret ÖZTÜRK-Tuval üzerine karışık teknik, imzalı, resim ölçü 170x140 cm.

  TLSold
 • Fikret ÖZTÜRK-Tuval üzerine karışık teknik, imzalı, resim ölçü 100x80 cm.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  Fikret ÖZTÜRK-Tuval üzerine karışık teknik, imzalı, resim ölçü 100x80 cm.

  TLSold
 • Fikret ÖZTÜRK-"Sahire Kadınları" 2022 Tuval üzeri yağlı boya,imzalı, resim ölçü: 100x80 cm.

  Lot No: 56

  Lot: 56

  Fikret ÖZTÜRK-"Sahire Kadınları" 2022 Tuval üzeri yağlı boya,imzalı, resim ölçü: 100x80 cm.

  TLSold
 • Adnan TURANİ-Kağıt üzerine kara kalem, çerçeveli, imzalı, resim ölçü 16x24 cm.

  Lot No: 57

  Lot: 57

  Adnan TURANİ-Kağıt üzerine kara kalem, çerçeveli, imzalı, resim ölçü 16x24 cm.

  TLSold
 • Adnan TURANİ-Kağıt üzerine kara kalem, çerçeveli, imzalı, resim ölçü 16x25 cm.

  Lot No: 58

  Lot: 58

  Adnan TURANİ-Kağıt üzerine kara kalem, çerçeveli, imzalı, resim ölçü 16x25 cm.

  TLSold
 • Şahin PAKSOY-Karton üzerine yağlı boya, imzalı, çerçeveli, resim ölçü 35x25 cm.

  Lot No: 59

  Lot: 59

  Şahin PAKSOY-Karton üzerine yağlı boya, imzalı, çerçeveli, resim ölçü 35x25 cm.

  TLSold
 • Hikmet ÇETİNKAYA -Tuval üzeri akrilik boya tablo, İmzalı, resim ölçü: 25x20 cm. Çerçeveli

  Lot No: 60

  Lot: 60

  Hikmet ÇETİNKAYA -Tuval üzeri akrilik boya tablo, İmzalı, resim ölçü: 25x20 cm. Çerçeveli

  TLSold
 • Sevr porselen kandil-El boyama porselen kandil, yükseklik 6 cm Çap 12 cm.

  Lot No: 61

  Lot: 61

  Sevr porselen kandil-El boyama porselen kandil, yükseklik 6 cm Çap 12 cm.

  TLSold
 • Fransız 1900'ler Art Nouveau karaf-Yükseklik 29 cm. ve cam 15 cm. çapındadır.

  Lot No: 62

  Lot: 62

  Fransız 1900'ler Art Nouveau karaf-Yükseklik 29 cm. ve cam 15 cm. çapındadır.

  TLSold
 • Fransız dönem gümüş servis seti-Sap kısımları kabartma ve kalem işçilikli, kutusuyla birlikte koleksiyon ürünü

  Lot No: 63

  Lot: 63

  Fransız dönem gümüş servis seti-Sap kısımları kabartma ve kalem işçilikli, kutusuyla birlikte koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Schaffer Tükenmez ve dolma kalem -14 k Altın uçlu

  Lot No: 64

  Lot: 64

  Schaffer Tükenmez ve dolma kalem -14 k Altın uçlu

  TLSold
 • Christofle altı adet tatlı kaşığı -Kendi kutusunda.

  Lot No: 65

  Lot: 65

  Christofle altı adet tatlı kaşığı -Kendi kutusunda.

  TLSold
 • Kolombiya cumhuriyeti hatıra gümüş kül tablası-Komple kalem ve kabartma işlemeli 49.5 gr.

  Lot No: 66

  Lot: 66

  Kolombiya cumhuriyeti hatıra gümüş kül tablası-Komple kalem ve kabartma işlemeli 49.5 gr.

  TLSold
 • Mine işlemeli gümüş spatula -67 gr. Boy 23.5 cm.

  Lot No: 67

  Lot: 67

  Mine işlemeli gümüş spatula -67 gr. Boy 23.5 cm.

  TLSold
 • S.T. Dupont tükenmez kalem -Kutulu, sertifikalı.

  Lot No: 68

  Lot: 68

  S.T. Dupont tükenmez kalem -Kutulu, sertifikalı.

  TLSold
 • Mont Blanc Meisterstück Red Gold Le Grand Tükenmez Kalem-Usta işi kalemler olarak adlandırılan Montblanc Meisterstück, John F. Kennedy’den Papa’ya ve Prenses Maxima’ya kadar çok önemli kişilerin tercihi olan ve yıllar içinde şairlerin, akademisyenlerin, sanatçıların, bilim adamlarının, politikacıların, iş adamlarının en yakın sırdaşı haline gelen kalemleriyle Montblanc tarihinin en kritik dönüm noktasını simgeliyor. Doğum tarihi olan 1924 yılından beri Montblanc markasının klasikleri arasında gösterilen Meisterstück, 90 yılı aşkın bir süredir dünyanın en eşsiz yazı aksesuarlarını tasarlıyor. Yazı sanatına getirdiği yeniliklerle lüks yazı aksesuarları içinde büyük bir efsane olan Montblanc Meisterstück kalemleri, hedefindeki mükemmellik ve kusursuzlukla dünyanın en iyi kalem ustalarının yeteneklerini sergiliyor.

  Lot No: 69

  Lot: 69

  Mont Blanc Meisterstück Red Gold Le Grand Tükenmez Kalem-Usta işi kalemler olarak adlandırılan Montblanc Meisterstück, John F. Kennedy’den Papa’ya ve Prenses Maxima’ya kadar çok önemli kişilerin tercihi olan ve yıllar içinde şairlerin, akademisyenlerin, sanatçıların, bilim adamlarının, politikacıların, iş adamlarının en yakın sırdaşı haline gelen kalemleriyle Montblanc tarihinin en kritik dönüm noktasını simgeliyor. Doğum tarihi olan 1924 yılından beri Montblanc markasının klasikleri arasında gösterilen Meisterstück, 90 yılı aşkın bir süredir dünyanın en eşsiz yazı aksesuarlarını tasarlıyor. Yazı sanatına getirdiği yeniliklerle lüks yazı aksesuarları içinde büyük bir efsane olan Montblanc Meisterstück kalemleri, hedefindeki mükemmellik ve kusursuzlukla dünyanın en iyi kalem ustalarının yeteneklerini sergiliyor.

  TLSold
 • Montegrappa Elmo 01 Fantasy Blooms Dolma Kalem-Dayanıklı reçineden hazırlanmış ve paslanmaz çelik kaplama ile tamamlanan Montegrappa Elmo dolma kalem, modern yazarlar için mükemmel olan zarif bir yazı aracıdır.
Materyal: Reçine Koleksiyon:Elmo
Kalem Uç Materyali:Paslanmaz Çelik
Uç Kalınlığı: M
Mürekkep Doldurma Sistemi: Kartuş & Dönüştürücü Sistem
Uzunluk:142 mm
Çap:14.8 mm
Ağırlık:26,60 gr
Kalem Türü:Dolma Kalem
Ürün sıfırdır.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  Montegrappa Elmo 01 Fantasy Blooms Dolma Kalem-Dayanıklı reçineden hazırlanmış ve paslanmaz çelik kaplama ile tamamlanan Montegrappa Elmo dolma kalem, modern yazarlar için mükemmel olan zarif bir yazı aracıdır. Materyal: Reçine Koleksiyon:Elmo Kalem Uç Materyali:Paslanmaz Çelik Uç Kalınlığı: M Mürekkep Doldurma Sistemi: Kartuş & Dönüştürücü Sistem Uzunluk:142 mm Çap:14.8 mm Ağırlık:26,60 gr Kalem Türü:Dolma Kalem Ürün sıfırdır.

  TLSold
 • İki adet Pelikan tükenmez kalem -Kutusuyla.

  Lot No: 71

  Lot: 71

  İki adet Pelikan tükenmez kalem -Kutusuyla.

  TLSold
 • Cartier tükenmez kalem -Kutusuyla.

  Lot No: 72

  Lot: 72

  Cartier tükenmez kalem -Kutusuyla.

  TLSold
 • Harley Davidson tükenmez kalem -Kendi kutusunda.

  Lot No: 73

  Lot: 73

  Harley Davidson tükenmez kalem -Kendi kutusunda.

  TLSold
 • Fransız, bronz, dönem dürbün-Kabartma işçilikli. 11x8.5 cm.

  Lot No: 74

  Lot: 74

  Fransız, bronz, dönem dürbün-Kabartma işçilikli. 11x8.5 cm.

  TLSold
 • Fransız Opera Dürbünü-Pirinç Üzeri Sedef İşçilikli, Kapalı halde ölçü 12x6.5 cm.

  Lot No: 75

  Lot: 75

  Fransız Opera Dürbünü-Pirinç Üzeri Sedef İşçilikli, Kapalı halde ölçü 12x6.5 cm.

  TLSold
 • Sedef Opera dürbünü-Kutulu, 11 cm.

  Lot No: 76

  Lot: 76

  Sedef Opera dürbünü-Kutulu, 11 cm.

  TLSold
 • 2 adet gümüş fincan zarfı-Tuğralı ve Çeşnili. Ağırlık 29 gr.

  Lot No: 77

  Lot: 77

  2 adet gümüş fincan zarfı-Tuğralı ve Çeşnili. Ağırlık 29 gr.

  TLSold
 • Telkari işçilikli Osmanlı dönemi gümüş zarf -2 adet 60 gr.

  Lot No: 78

  Lot: 78

  Telkari işçilikli Osmanlı dönemi gümüş zarf -2 adet 60 gr.

  TLSold
 • İngilizlerin Osmanlı pazarına ürettiği gümüş ıstaka (zarf)-Ağırlık 26 gr. 950 ayar damgalı

  Lot No: 79

  Lot: 79

  İngilizlerin Osmanlı pazarına ürettiği gümüş ıstaka (zarf)-Ağırlık 26 gr. 950 ayar damgalı

  TLSold
 • Osmanlı Müdafaa-i Milliye cemiyeti rozeti

  Lot No: 80

  Lot: 80

  Osmanlı Müdafaa-i Milliye cemiyeti rozeti

  TLSold
 • Hakan KALAY-Tuval üzerine yağlı boya, resim ölçü 190x100 cm.

  Lot No: 81

  Lot: 81

  Hakan KALAY-Tuval üzerine yağlı boya, resim ölçü 190x100 cm.

  TLSold
 • Kemal GÜZEL-Duralit üzeri karışık teknik tablo, resim 60x75 cm. çerçeve dahil 80x100 cm.

  Lot No: 82

  Lot: 82

  Kemal GÜZEL-Duralit üzeri karışık teknik tablo, resim 60x75 cm. çerçeve dahil 80x100 cm.

  TLSold
 • Ecem DÖNMEZ-Tuval üzerine yağlı boya, çerçeveli, resim ölçü 100x70 cm.

  Lot No: 83

  Lot: 83

  Ecem DÖNMEZ-Tuval üzerine yağlı boya, çerçeveli, resim ölçü 100x70 cm.

  TLSold
 • Ecem DÖNMEZ-Tuval üzerine yağlı boya. imzalı. çerçeveli, resim ölçü 50x35 cm.

  Lot No: 84

  Lot: 84

  Ecem DÖNMEZ-Tuval üzerine yağlı boya. imzalı. çerçeveli, resim ölçü 50x35 cm.

  TLSold
 • Adnan TURANİ-Kağıt üzerine kara kalem, çerçeveli, imzalı, resim ölçü 14x19 cm.

  Lot No: 85

  Lot: 85

  Adnan TURANİ-Kağıt üzerine kara kalem, çerçeveli, imzalı, resim ölçü 14x19 cm.

  TLSold
 • Adnan TURANİ-Kağıt üzerine kara kalem, çerçeveli, imzalı, resim ölçü 22x31 cm.

  Lot No: 86

  Lot: 86

  Adnan TURANİ-Kağıt üzerine kara kalem, çerçeveli, imzalı, resim ölçü 22x31 cm.

  TLSold
 • Aladdin HIZ-"Monokrom Serisi 2021" Tuval üzerine yağlı boya, imzalı, 100x100 cm.

  Lot No: 87

  Lot: 87

  Aladdin HIZ-"Monokrom Serisi 2021" Tuval üzerine yağlı boya, imzalı, 100x100 cm.

  TLSold
 • Fikret ÖZTÜRK-"Sahire Kadınlar" Tuval üzeri yağlı boya 80x60 cm.

  Lot No: 88

  Lot: 88

  Fikret ÖZTÜRK-"Sahire Kadınlar" Tuval üzeri yağlı boya 80x60 cm.

  TLSold
 • Gümüş Kupa -Yükseklik 18 cm. Genişlik 14 cm. Ağırlık 211 gr.

  Lot No: 89

  Lot: 89

  Gümüş Kupa -Yükseklik 18 cm. Genişlik 14 cm. Ağırlık 211 gr.

  TLSold
 • Spelter montajlı eski emaye cam ibrik-Gümüş kaplama metalden kadeh ve iris çiçekleri ile emaye ve yaldızlı motiflerden oluşan asit süslemeli çok katmanlı camdan yapılmış. Rocaille tarzında zengin dekorasyona sahip gümüş kaplama metal çerçeve. 37cm boyunda 14 cm genişliğinde (sap dahil) 1390 gr.

  Lot No: 90

  Lot: 90

  Spelter montajlı eski emaye cam ibrik-Gümüş kaplama metalden kadeh ve iris çiçekleri ile emaye ve yaldızlı motiflerden oluşan asit süslemeli çok katmanlı camdan yapılmış. Rocaille tarzında zengin dekorasyona sahip gümüş kaplama metal çerçeve. 37cm boyunda 14 cm genişliğinde (sap dahil) 1390 gr.

  TLSold
 • Fransız Dönem Bağa okuma gözlüğü-19. Yüzyıl, bağa desenli, omuz bıçağı şeklinde, geri çekilebilir mekanizmalı, katlanır korsaj.Açılmamış halde uzunluk 12,5 cm'dir.

  Lot No: 91

  Lot: 91

  Fransız Dönem Bağa okuma gözlüğü-19. Yüzyıl, bağa desenli, omuz bıçağı şeklinde, geri çekilebilir mekanizmalı, katlanır korsaj.Açılmamış halde uzunluk 12,5 cm'dir.

  TLSold
 • Gümüş Ağızlık-Emzik ve uç kısım gümüş,kabartma ve kalem işçilikli, çok özel koleksiyonluk, 19 cm. toplam 106 gr.

  Lot No: 92

  Lot: 92

  Gümüş Ağızlık-Emzik ve uç kısım gümüş,kabartma ve kalem işçilikli, çok özel koleksiyonluk, 19 cm. toplam 106 gr.

  TLSold
 • Gümüş kibritlik-Kabartma işçilikli. Ağırlık 16.6 cm. 5x3 cm.

  Lot No: 93

  Lot: 93

  Gümüş kibritlik-Kabartma işçilikli. Ağırlık 16.6 cm. 5x3 cm.

  TLSold
 • Osmanlı Van damgalı, savatlı, büyük boy gelin kemeri -Her baklasında usta damgası ve çeşni mevcuttur. Van kalesi görseli işlemeli, tokasında zümrüt ve firuze taşlarla süslenmiş koleksiyonluk bir eser. 447.6 gr. 90 cm.

  Lot No: 94

  Lot: 94

  Osmanlı Van damgalı, savatlı, büyük boy gelin kemeri -Her baklasında usta damgası ve çeşni mevcuttur. Van kalesi görseli işlemeli, tokasında zümrüt ve firuze taşlarla süslenmiş koleksiyonluk bir eser. 447.6 gr. 90 cm.

  TLSold
 • Mineli dönem tabaka -Alpaga damgalı, mine işlemeli, 9x8 cm. çok iyi kondisyonda.

  Lot No: 95

  Lot: 95

  Mineli dönem tabaka -Alpaga damgalı, mine işlemeli, 9x8 cm. çok iyi kondisyonda.

  TLSold
 • İlker SARI-Tuval üzerine yağlı boya, imzalı, çerçeveli, resim ölçü 45x80 cm.

  Lot No: 96

  Lot: 96

  İlker SARI-Tuval üzerine yağlı boya, imzalı, çerçeveli, resim ölçü 45x80 cm.

  TLSold
 • Fatih URUNÇ-Karton üzeri karışık teknik, imzalı, çerçeveli, resim ölçü 48x33 cm.

  Lot No: 97

  Lot: 97

  Fatih URUNÇ-Karton üzeri karışık teknik, imzalı, çerçeveli, resim ölçü 48x33 cm.

  TLSold
 • Fatih URUNÇ- Tuval üzeri karışık teknik tablo, İmzalı,çerçeveli,resim ölçü 22x55 cm.

  Lot No: 98

  Lot: 98

  Fatih URUNÇ- Tuval üzeri karışık teknik tablo, İmzalı,çerçeveli,resim ölçü 22x55 cm.

  TLSold
 • Alpaga sigara tabakası-Kalem işçilikli, iç kısım altın vermeyli

  Lot No: 99

  Lot: 99

  Alpaga sigara tabakası-Kalem işçilikli, iç kısım altın vermeyli

  TLSold
 • Orijinal Omega cep saati-Tepe dahil 55 mm.Bakımları yapılmış, çalışır durumdadır.

  Lot No: 100

  Lot: 100

  Orijinal Omega cep saati-Tepe dahil 55 mm.Bakımları yapılmış, çalışır durumdadır.

  TLSold
 • Çekoslavak kesme kristal karaf ve altılı likör bardağı-Kusursuz kondisyondadır. Karaf boy 22 cm. bardaklar 6 cm.

  Lot No: 101

  Lot: 101

  Çekoslavak kesme kristal karaf ve altılı likör bardağı-Kusursuz kondisyondadır. Karaf boy 22 cm. bardaklar 6 cm.

  TLSold
 • Bohem karaf seti-Beş adet yudumluk ile Karaf boy 32 cm. bardaklar 6.5 cm. tepsi çap 24 cm.

  Lot No: 102

  Lot: 102

  Bohem karaf seti-Beş adet yudumluk ile Karaf boy 32 cm. bardaklar 6.5 cm. tepsi çap 24 cm.

  TLSold
 • Osmanlı Kama -Boynuz kabza, alpaga ve deri kın, 34 cm.

  Lot No: 103

  Lot: 103

  Osmanlı Kama -Boynuz kabza, alpaga ve deri kın, 34 cm.

  TLSold
 • Cartier 18 k altın dolma kalem -Orijinal kutusuyla

  Lot No: 104

  Lot: 104

  Cartier 18 k altın dolma kalem -Orijinal kutusuyla

  TLSold
 • 19. yüzyıl mavi ve beyaz İngiliz söğüt tabağı -Stone China damgalı, çap 23 cm.

  Lot No: 105

  Lot: 105

  19. yüzyıl mavi ve beyaz İngiliz söğüt tabağı -Stone China damgalı, çap 23 cm.

  TLSold
 • Komple gümüş, murasa taşlarla bezeli dönem taç-84 gr. 925 ayar damgalı, koleksiyonluk eser

  Lot No: 106

  Lot: 106

  Komple gümüş, murasa taşlarla bezeli dönem taç-84 gr. 925 ayar damgalı, koleksiyonluk eser

  TLSold
 • Bronz şamdan -Üzeri mine işlemeli. 17 cm.

  Lot No: 107

  Lot: 107

  Bronz şamdan -Üzeri mine işlemeli. 17 cm.

  TLSold
 • Gümüş sigara ve tütün tabakası -90.5 gr. 9x6 cm.

  Lot No: 108

  Lot: 108

  Gümüş sigara ve tütün tabakası -90.5 gr. 9x6 cm.

  TLSold
 • Dönem gümüş Gondol-Ölçü: 22x10x12.5 cm. 218.4 gr.

  Lot No: 109

  Lot: 109

  Dönem gümüş Gondol-Ölçü: 22x10x12.5 cm. 218.4 gr.

  TLSold
 • Gümüş çay tabakları ve çay kaşıkları-Kabartma ve kalem işçilikli, üç adet çay tabağı ve iki adet çat kaşığı, toplam 111 gr.

  Lot No: 110

  Lot: 110

  Gümüş çay tabakları ve çay kaşıkları-Kabartma ve kalem işçilikli, üç adet çay tabağı ve iki adet çat kaşığı, toplam 111 gr.

  TLSold
 • Gümüş süzgeçli kaşık-Kalem işçilikli, damgalı, ağırlık 36.6 gr. 14 cm.

  Lot No: 111

  Lot: 111

  Gümüş süzgeçli kaşık-Kalem işçilikli, damgalı, ağırlık 36.6 gr. 14 cm.

  TLSold
 • Eski dönem düşük ayar gümüş nargile-Komple kalem işçilikli, zincir detaylı, tepesinde deve figürü bulunan 28 cm. boyunda dönem nargile.

  Lot No: 112

  Lot: 112

  Eski dönem düşük ayar gümüş nargile-Komple kalem işçilikli, zincir detaylı, tepesinde deve figürü bulunan 28 cm. boyunda dönem nargile.

  TLSold
 • 1800'ler Fransız yay tasarım gümüş bozuk para cüzdanı-İç kısmında zincirle ayrılan bölmesi vardır. Ölçüler: 7x5 cm. Ağırlık:36.5 gr.

  Lot No: 113

  Lot: 113

  1800'ler Fransız yay tasarım gümüş bozuk para cüzdanı-İç kısmında zincirle ayrılan bölmesi vardır. Ölçüler: 7x5 cm. Ağırlık:36.5 gr.

  TLSold
 • Halil CANKUT-Tuval üzerine yağlı boya, imzalı 60x120 cm.

  Lot No: 114

  Lot: 114

  Halil CANKUT-Tuval üzerine yağlı boya, imzalı 60x120 cm.

  TLSold
 • Dönem gümüş kibritlik -Damgalı. Ölçü:5.5x2.5 cm. Ağırlık: 20.3 gr.

  Lot No: 115

  Lot: 115

  Dönem gümüş kibritlik -Damgalı. Ölçü:5.5x2.5 cm. Ağırlık: 20.3 gr.

  TLSold
 • İngiliz dönem gümüş sigara tabakası-Aznavur işçilikli, insiyalli, iç kısımlar altın vermeyli ve damgalı, ölçü:6x4.5 cm. 34.9 gr.

  Lot No: 116

  Lot: 116

  İngiliz dönem gümüş sigara tabakası-Aznavur işçilikli, insiyalli, iç kısımlar altın vermeyli ve damgalı, ölçü:6x4.5 cm. 34.9 gr.

  TLSold
 • İki adet gümüş emfiye kutusu -Kapaklardan birinde Osmanlı Tuğrası diğerinde çiçek motifleri vardır. Her ikisi de damgalıdır. Toplam ağırlık:22.3 gr.dır.

  Lot No: 117

  Lot: 117

  İki adet gümüş emfiye kutusu -Kapaklardan birinde Osmanlı Tuğrası diğerinde çiçek motifleri vardır. Her ikisi de damgalıdır. Toplam ağırlık:22.3 gr.dır.

  TLSold
 • Osmanlı dönemi gümüş fincan zarfı-Komple kalem işçilikli, Tuğra damgalı, Ağırlık: 12.2 gr.

  Lot No: 118

  Lot: 118

  Osmanlı dönemi gümüş fincan zarfı-Komple kalem işçilikli, Tuğra damgalı, Ağırlık: 12.2 gr.

  TLSold
 • Osmanlı dönemi gümüş fincan zarfı-Komple kalem işçilikli, Ağırlık 16.6 gr.

  Lot No: 119

  Lot: 119

  Osmanlı dönemi gümüş fincan zarfı-Komple kalem işçilikli, Ağırlık 16.6 gr.

  TLSold
 • Osmanlı dönemi gümüş fincan zarfı-Komple kalem işçilikli, Ağırlık 29.9 gr.

  Lot No: 120

  Lot: 120

  Osmanlı dönemi gümüş fincan zarfı-Komple kalem işçilikli, Ağırlık 29.9 gr.

  TLSold
 • Fransız dönem bağa kapaklı not defteri-Kenarları bronz aplikeli, bağa üzeri sedef ve gümüş işlemeli, iç kısmı kırmızı kumaş kaplı nadir ve koleksiyonluk not defteri. Ölçüler: 8.5x5.5 cm.

  Lot No: 121

  Lot: 121

  Fransız dönem bağa kapaklı not defteri-Kenarları bronz aplikeli, bağa üzeri sedef ve gümüş işlemeli, iç kısmı kırmızı kumaş kaplı nadir ve koleksiyonluk not defteri. Ölçüler: 8.5x5.5 cm.

  TLSold
 • Orijinal Fransız dönem baga not defteri-Bagaların kondisyonu çok iyidir, Kendi orijinal kalemi üzerinde, koleksiyon ürünü.

  Lot No: 122

  Lot: 122

  Orijinal Fransız dönem baga not defteri-Bagaların kondisyonu çok iyidir, Kendi orijinal kalemi üzerinde, koleksiyon ürünü.

  TLSold
 • Toledo işçilikli pudrier-Kapak kısmı çiçek ve kuş figürleriyle süslü, çap 6.5 cm.

  Lot No: 123

  Lot: 123

  Toledo işçilikli pudrier-Kapak kısmı çiçek ve kuş figürleriyle süslü, çap 6.5 cm.

  TLSold
 • İstiklal madalyası

  Lot No: 124

  Lot: 124

  İstiklal madalyası

  TLSold
 • Gümüş gelin aynası-Çap 13 cm. 900 ayar damgalı

  Lot No: 125

  Lot: 125

  Gümüş gelin aynası-Çap 13 cm. 900 ayar damgalı

  TLSold
 • Osmanlı gümüş Hamayıl-Kalem işçilikli, 9x6 cm. 42 gr.

  Lot No: 126

  Lot: 126

  Osmanlı gümüş Hamayıl-Kalem işçilikli, 9x6 cm. 42 gr.

  TLSold
 • Savatlı gümüş kamçı sapı-Komğle savat ve kalem işçilikli, ölçü 15 cm. 39 gr.

  Lot No: 127

  Lot: 127

  Savatlı gümüş kamçı sapı-Komğle savat ve kalem işçilikli, ölçü 15 cm. 39 gr.

  TLSold
 • Osmanlı gümüş fincan zarfı -Tuğra damgalı, kalem işçilikli

  Lot No: 128

  Lot: 128

  Osmanlı gümüş fincan zarfı -Tuğra damgalı, kalem işçilikli

  TLSold
 • Fransız dönem gümüş pudrier-Gümüş üzerine altın kakma, 800 ayar damgalı. 7x7 cm. 96 gr.

  Lot No: 129

  Lot: 129

  Fransız dönem gümüş pudrier-Gümüş üzerine altın kakma, 800 ayar damgalı. 7x7 cm. 96 gr.

  TLSold
 • Fransız dönem gümüş pudrier-Damgalı 73.5 gr.

  Lot No: 130

  Lot: 130

  Fransız dönem gümüş pudrier-Damgalı 73.5 gr.

  TLSold
 • Osmanlı Kama -Gergegan boynuzlu kabza, gümüş ve savatlı kın 51 cm.

  Lot No: 131

  Lot: 131

  Osmanlı Kama -Gergegan boynuzlu kabza, gümüş ve savatlı kın 51 cm.

  TLSold
 • Gümüş Bohem Hokka -Usta damgalı, Osmanlı Yüzyıl başı, bohem cam fanuslu, koleksiyonluk bir eser. 294 gr. 21x15 cm.

  Lot No: 132

  Lot: 132

  Gümüş Bohem Hokka -Usta damgalı, Osmanlı Yüzyıl başı, bohem cam fanuslu, koleksiyonluk bir eser. 294 gr. 21x15 cm.

  TLSold
 • Sürmene Bıçak-Fil dişi kabza, deri kın 19 cm. ve 14 cm.

  Lot No: 133

  Lot: 133

  Sürmene Bıçak-Fil dişi kabza, deri kın 19 cm. ve 14 cm.

  TLSold
 • Alpaga sigara tabakası-İç kısım altın vermeyli.

  Lot No: 134

  Lot: 134

  Alpaga sigara tabakası-İç kısım altın vermeyli.

  TLSold
 • Limon sarısı opalin Laledan -Yükseklik: 60 cm. Bronz çocuk figürlü kaide üzerinde limon sarısı opalin cam

  Lot No: 135

  Lot: 135

  Limon sarısı opalin Laledan -Yükseklik: 60 cm. Bronz çocuk figürlü kaide üzerinde limon sarısı opalin cam

  TLSold
 • Mavi Opalin Laledan -Bronz kaideli, yükseklik 60 cm.

  Lot No: 136

  Lot: 136

  Mavi Opalin Laledan -Bronz kaideli, yükseklik 60 cm.

  TLSold
 • 1800'ler İmari porselen tabak -Çap: 20 cm. Koleksiyonluk.

  Lot No: 137

  Lot: 137

  1800'ler İmari porselen tabak -Çap: 20 cm. Koleksiyonluk.

  TLSold
 • S.T. Dupont Ligne 2 Gatsby-Kutulu, bakımları yapılmış, çalışır durumdadır.

  Lot No: 138

  Lot: 138

  S.T. Dupont Ligne 2 Gatsby-Kutulu, bakımları yapılmış, çalışır durumdadır.

  TLSold
 • Cartier çakmak -Cartier imalat damgalı. Orijinal kutusunda solid altın geçmeli cartier çakmak.

  Lot No: 139

  Lot: 139

  Cartier çakmak -Cartier imalat damgalı. Orijinal kutusunda solid altın geçmeli cartier çakmak.

  TLSold
 • S.T. Dupont Ligne 2 -Lady modeli, kutulu, sertifikalı, bakımları yapılmış, çalışır durumda

  Lot No: 140

  Lot: 140

  S.T. Dupont Ligne 2 -Lady modeli, kutulu, sertifikalı, bakımları yapılmış, çalışır durumda

  TLSold
 • Dunhill çakmak -Ön yüzünde insali olan, bakımları yapılmış, çalışır durumda.

  Lot No: 141

  Lot: 141

  Dunhill çakmak -Ön yüzünde insali olan, bakımları yapılmış, çalışır durumda.

  TLSold
 • Cartier çakmak -Bakımları yapılmış, çalışır durumda.

  Lot No: 142

  Lot: 142

  Cartier çakmak -Bakımları yapılmış, çalışır durumda.

  TLSold
 • Cartier çakmak -Bakımları yapılmış, çalışır durumda.

  Lot No: 143

  Lot: 143

  Cartier çakmak -Bakımları yapılmış, çalışır durumda.

  TLSold
 • Cartier çakmak -Bakımları yapılmış, çalışır durumda.

  Lot No: 144

  Lot: 144

  Cartier çakmak -Bakımları yapılmış, çalışır durumda.

  TLSold
 • Cartier çakmak -Bakımları yapılmış, çalışır durumda.

  Lot No: 145

  Lot: 145

  Cartier çakmak -Bakımları yapılmış, çalışır durumda.

  TLSold
 • S.T. Dupont Ligne 1 -Bakımları yapılmış, çalışır durumda.

  Lot No: 146

  Lot: 146

  S.T. Dupont Ligne 1 -Bakımları yapılmış, çalışır durumda.

  TLSold
 • S.T. Dupont Ligne 2 -Bakımları yapılmış, çalışır durumda. Kutulu.

  Lot No: 147

  Lot: 147

  S.T. Dupont Ligne 2 -Bakımları yapılmış, çalışır durumda. Kutulu.

  TLSold
 • Amerikan Elgin benzinli çakmak-Bakımları yapılmış, çalışır durumda.

  Lot No: 148

  Lot: 148

  Amerikan Elgin benzinli çakmak-Bakımları yapılmış, çalışır durumda.

  TLSold
 • Myon benzinli çakmak -Haliyle.

  Lot No: 149

  Lot: 149

  Myon benzinli çakmak -Haliyle.

  TLSold
 • Playboy marka çakmak-Kutulu, bakımları yapılmış, çalışır durumdadır.

  Lot No: 150

  Lot: 150

  Playboy marka çakmak-Kutulu, bakımları yapılmış, çalışır durumdadır.

  TLSold
 • Muhakkak besmele "Kübra" ketebeli Hat yazı-Çerçeveli ölçü 50x23 cm. Yazı ölçü 45x18 cm.

  Lot No: 151

  Lot: 151

  Muhakkak besmele "Kübra" ketebeli Hat yazı-Çerçeveli ölçü 50x23 cm. Yazı ölçü 45x18 cm.

  TLSold
 • Murat ÖZCAN -Kağıt üzeri yağlı boya, imzalı, resim ölçü 70x50 cm.

  Lot No: 152

  Lot: 152

  Murat ÖZCAN -Kağıt üzeri yağlı boya, imzalı, resim ölçü 70x50 cm.

  TLSold
 • Murat ÖZCAN -Kağıt üzeri yağlı boya, imzalı, resim ölçü 50x70 cm.

  Lot No: 153

  Lot: 153

  Murat ÖZCAN -Kağıt üzeri yağlı boya, imzalı, resim ölçü 50x70 cm.

  TLSold
 • Murat ÖZCAN -Kağıt üzeri yağlı boya, imzalı, resim ölçü 50x70 cm.

  Lot No: 154

  Lot: 154

  Murat ÖZCAN -Kağıt üzeri yağlı boya, imzalı, resim ölçü 50x70 cm.

  TLSold
 • Bedri RAHMİ-Kumaş üzerine baskı "BR-8 Fatma Gelin" Çerçeveli, imzalı, resim ölçü 40x31 cm.

  Lot No: 155

  Lot: 155

  Bedri RAHMİ-Kumaş üzerine baskı "BR-8 Fatma Gelin" Çerçeveli, imzalı, resim ölçü 40x31 cm.

  TLSold
 • Bedri RAHMİ-Kumaş üzerine baskı"BR-161 Berlam" Çerçeveli, imzalı resim ölçü15x23 cm.

  Lot No: 156

  Lot: 156

  Bedri RAHMİ-Kumaş üzerine baskı"BR-161 Berlam" Çerçeveli, imzalı resim ölçü15x23 cm.

  TLSold
 • Bedri RAHMİ-Kumaş üzerine baskı "İbrikli BR-7" Çerçeveli, imzalı, resim ölçü 44x32 cm.

  Lot No: 157

  Lot: 157

  Bedri RAHMİ-Kumaş üzerine baskı "İbrikli BR-7" Çerçeveli, imzalı, resim ölçü 44x32 cm.

  TLSold
 • Bedri RAHMİ-Kumaş üzerine baskı "İbrikli BR-7" Çerçeveli, imzalı, resim ölçü 44x32 cm.

  Lot No: 158

  Lot: 158

  Bedri RAHMİ-Kumaş üzerine baskı "İbrikli BR-7" Çerçeveli, imzalı, resim ölçü 44x32 cm.

  TLSold
 • Mehmet AKKAYA-"Korkuluk Cumhuriyeti Bahar" Aydın 2022 Tuval üzeri akrilik. İmzalı. Çerçeveli. Resim ölçü25x35 cm.

  Lot No: 159

  Lot: 159

  Mehmet AKKAYA-"Korkuluk Cumhuriyeti Bahar" Aydın 2022 Tuval üzeri akrilik. İmzalı. Çerçeveli. Resim ölçü25x35 cm.

  TLSold
 • Christofle tuzluk ve biberlik -Kendi kutusunda, dört adet, damgalı,

  Lot No: 160

  Lot: 160

  Christofle tuzluk ve biberlik -Kendi kutusunda, dört adet, damgalı,

  TLSold
 • Christofle tuzluk ve biberlik -Kendi kutusunda, dört adet, damgalı,

  Lot No: 161

  Lot: 161

  Christofle tuzluk ve biberlik -Kendi kutusunda, dört adet, damgalı,

  TLSold
 • Christofle tuzluk ve biberlik -Kendi kutusunda, dört adet, damgalı,

  Lot No: 162

  Lot: 162

  Christofle tuzluk ve biberlik -Kendi kutusunda, dört adet, damgalı,

  TLSold
 • Osmanlı 18 yüzyıl Kayseri mine işçilikli kase-İki adet, Çap 12 cm. yükseklik 5 cm.

  Lot No: 163

  Lot: 163

  Osmanlı 18 yüzyıl Kayseri mine işçilikli kase-İki adet, Çap 12 cm. yükseklik 5 cm.

  TLSold
 • Fransız Yüzyıl başı gümüş gece çantası-Ölçü: 20x16 cm. 
Ağırlık: 320 gr.

  Lot No: 164

  Lot: 164

  Fransız Yüzyıl başı gümüş gece çantası-Ölçü: 20x16 cm. Ağırlık: 320 gr.

  TLSold
 • Çelik malzemeden ay takvimi-Yükseklik 8 cm Genişlik 7.5 cm.

  Lot No: 165

  Lot: 165

  Çelik malzemeden ay takvimi-Yükseklik 8 cm Genişlik 7.5 cm.

  TLSold
 • Tamamı bronz malzemeden dönem avize -Altı kollu, çap 60 cm. yükseklik 80 cm.

  Lot No: 166

  Lot: 166

  Tamamı bronz malzemeden dönem avize -Altı kollu, çap 60 cm. yükseklik 80 cm.

  TLSold
 • Mehmet AKKAYA -"Göç Vakti Aydın 2022" Tuval üzeri akrilik boya,çerçeveli, imzalı resim ölçü 35x50 cm.

  Lot No: 167

  Lot: 167

  Mehmet AKKAYA -"Göç Vakti Aydın 2022" Tuval üzeri akrilik boya,çerçeveli, imzalı resim ölçü 35x50 cm.

  TLSold
 • Ömer ÇAM -Tuval üzeri karışık teknik, imzalı. çerçeveli. resim ölçü 30x30 cm.

  Lot No: 168

  Lot: 168

  Ömer ÇAM -Tuval üzeri karışık teknik, imzalı. çerçeveli. resim ölçü 30x30 cm.

  TLSold
 • Mehmet YÜCEL-Tuval üzeri yağlı boya. Çerçeveli, imzalı, resim ölçü 40x35 cm.

  Lot No: 169

  Lot: 169

  Mehmet YÜCEL-Tuval üzeri yağlı boya. Çerçeveli, imzalı, resim ölçü 40x35 cm.

  TLSold
 • Nesrin ÇELİK-Kağıt üzerine karışık teknik, imzalı, resim ölçü 35x50 cm.

  Lot No: 170

  Lot: 170

  Nesrin ÇELİK-Kağıt üzerine karışık teknik, imzalı, resim ölçü 35x50 cm.

  TLSold
 • Nesrin ÇELİK-Kağıt üzerine karışık teknik, imzalı, resim ölçü 35x50 cm.

  Lot No: 171

  Lot: 171

  Nesrin ÇELİK-Kağıt üzerine karışık teknik, imzalı, resim ölçü 35x50 cm.

  TLSold
 • Nesrin ÇELİK-Kağıt üzerine karışık teknik, imzalı, resim ölçü 35x50 cm.

  Lot No: 172

  Lot: 172

  Nesrin ÇELİK-Kağıt üzerine karışık teknik, imzalı, resim ölçü 35x50 cm.

  TLSold
 • Fransız dönem gümüş gece çantası-Ölçü:18x19 cm.
Ağırlık: 325 gr.
800 ayar damgalı

  Lot No: 173

  Lot: 173

  Fransız dönem gümüş gece çantası-Ölçü:18x19 cm. Ağırlık: 325 gr. 800 ayar damgalı

  TLSold
 • Şadan BEZEYİŞ-1998 İsimsiz Özgün baskı EA 87x70 cm. Islak imzalı serigrafi. Çerçeveli.

  Lot No: 174

  Lot: 174

  Şadan BEZEYİŞ-1998 İsimsiz Özgün baskı EA 87x70 cm. Islak imzalı serigrafi. Çerçeveli.

  TLSold
 • Şenol SAK-"Pasific Fishes" Tuval üzeri yağlı boya, imzalı, çerçeveli, resim ölçü 15x15 cm.

  Lot No: 175

  Lot: 175

  Şenol SAK-"Pasific Fishes" Tuval üzeri yağlı boya, imzalı, çerçeveli, resim ölçü 15x15 cm.

  TLSold
 • Vedat ÖRS-Karton üzerine karışık teknik. Resim 40x30 cm. İmzalı. Çerçeveli.

  Lot No: 176

  Lot: 176

  Vedat ÖRS-Karton üzerine karışık teknik. Resim 40x30 cm. İmzalı. Çerçeveli.

  TLSold
 • Canada Toronto manzaralı gümüş kaşık-Ağırlık 22 cm. 13 cm.

  Lot No: 177

  Lot: 177

  Canada Toronto manzaralı gümüş kaşık-Ağırlık 22 cm. 13 cm.

  TLSold
 • Gümüş gelin kemeri -Ağırlık 170 gr. 950 ayar damgalı. Kemer uzunluk 90 cm.

  Lot No: 178

  Lot: 178

  Gümüş gelin kemeri -Ağırlık 170 gr. 950 ayar damgalı. Kemer uzunluk 90 cm.

  TLSold
 • Osmanlı Dönemi Süleymaniye damgalı Prinçten Mamül hokka açılış-Uzunluk26 cm. Ağırlık 288 gr.

  Lot No: 179

  Lot: 179

  Osmanlı Dönemi Süleymaniye damgalı Prinçten Mamül hokka açılış-Uzunluk26 cm. Ağırlık 288 gr.

  TLSold
 • Fransız imzalı Lalique kristal kartvizitlik -Damgalı.Güvercin formunda 11 cm.

  Lot No: 180

  Lot: 180

  Fransız imzalı Lalique kristal kartvizitlik -Damgalı.Güvercin formunda 11 cm.

  TLSold
 • Fransız imzalı Lalique kristal obje -Damgalı. 12 cm.

  Lot No: 181

  Lot: 181

  Fransız imzalı Lalique kristal obje -Damgalı. 12 cm.

  TLSold
 • Cumhuriyet dönemi Çanakkale testi-Yükseklik 26 cm.

  Lot No: 182

  Lot: 182

  Cumhuriyet dönemi Çanakkale testi-Yükseklik 26 cm.

  TLSold
 • Murano tarzı büyük boy vazo-Yükseklik 34 cm.

  Lot No: 183

  Lot: 183

  Murano tarzı büyük boy vazo-Yükseklik 34 cm.

  TLSold
 • 19. yüzyıl Cloisenne vazo-Boy: 21 cm haliyle

  Lot No: 184

  Lot: 184

  19. yüzyıl Cloisenne vazo-Boy: 21 cm haliyle

  TLSold
 • Cloisonne vazo-Uzakdoğu,Eski yapım 12cm.

  Lot No: 185

  Lot: 185

  Cloisonne vazo-Uzakdoğu,Eski yapım 12cm.

  TLSold
 • SHİRİN -Tuval üzerine yağlı boya,imzalı, çerçeveli, resim ölçü 60x50 cm.

  Lot No: 186

  Lot: 186

  SHİRİN -Tuval üzerine yağlı boya,imzalı, çerçeveli, resim ölçü 60x50 cm.

  TLSold
 • Yaşar KURU-Tuval üzerine akrilik boya, imzalı, resim ölçü 70x50 cm.

  Lot No: 187

  Lot: 187

  Yaşar KURU-Tuval üzerine akrilik boya, imzalı, resim ölçü 70x50 cm.

  TLSold
 • Yaşar KURU-Tuval üzerine akrilik boya, imzalı, resim ölçü 40x60 cm.

  Lot No: 188

  Lot: 188

  Yaşar KURU-Tuval üzerine akrilik boya, imzalı, resim ölçü 40x60 cm.

  TLSold
 • Yaşar KURU-Tuval üzerine yağlı boya, imzalı, resim ölçü 40x55 cm.

  Lot No: 189

  Lot: 189

  Yaşar KURU-Tuval üzerine yağlı boya, imzalı, resim ölçü 40x55 cm.

  TLSold
 • Fransız dönem gümüş gece çantası-Ölçü: 17x16 cm.
Ağırlık: 223 gr.

  Lot No: 190

  Lot: 190

  Fransız dönem gümüş gece çantası-Ölçü: 17x16 cm. Ağırlık: 223 gr.

  TLSold
 • Zeki FINDIKOĞLU -Amerika'da açılış için yapılan tanıtım afişi, çerçeve dahil ölçü 70x55 cm.

  Lot No: 191

  Lot: 191

  Zeki FINDIKOĞLU -Amerika'da açılış için yapılan tanıtım afişi, çerçeve dahil ölçü 70x55 cm.

  TLSold
 • İbrahim BALABAN -Edisyon: 57/100 seri numaralı serigrafi, imzalı. 2018

  Lot No: 192

  Lot: 192

  İbrahim BALABAN -Edisyon: 57/100 seri numaralı serigrafi, imzalı. 2018

  TLSold
 • İbrahim BALABAN -Edisyon: 49/100 seri numaralı serigrafi, imzalı. 2018 Ölçü 70x50 cm.

  Lot No: 193

  Lot: 193

  İbrahim BALABAN -Edisyon: 49/100 seri numaralı serigrafi, imzalı. 2018 Ölçü 70x50 cm.

  TLSold
 • Bülent YILMAZ-Tuval üzeri yağlı boya, imzalı 50x35 cm.

  Lot No: 194

  Lot: 194

  Bülent YILMAZ-Tuval üzeri yağlı boya, imzalı 50x35 cm.

  TLSold
 • Bayram SALTABAŞ (Ressam Bayro)-Tuval üzerine yağlı boya 40x50 cm.

  Lot No: 195

  Lot: 195

  Bayram SALTABAŞ (Ressam Bayro)-Tuval üzerine yağlı boya 40x50 cm.

  TLSold
 • Avni AKMEHMETOĞLU-Tuval üzerine akrilik boya, . imzalı, çerçeveli, resim ölçü 40x55 cm

  Lot No: 196

  Lot: 196

  Avni AKMEHMETOĞLU-Tuval üzerine akrilik boya, . imzalı, çerçeveli, resim ölçü 40x55 cm

  TLSold
 • Avni AKMEHMETOĞLU-Tuval üzerine akrilik boya, . imzalı, çerçeveli, resim ölçü 40x55 cm

  Lot No: 197

  Lot: 197

  Avni AKMEHMETOĞLU-Tuval üzerine akrilik boya, . imzalı, çerçeveli, resim ölçü 40x55 cm

  TLSold
 • Avni AKMEHMETOĞLU-Tuval üzerine akrilik boya, . imzalı, çerçeveli, resim ölçü 40x55 cm

  Lot No: 198

  Lot: 198

  Avni AKMEHMETOĞLU-Tuval üzerine akrilik boya, . imzalı, çerçeveli, resim ölçü 40x55 cm

  TLSold
 • Dönem ağızlık-Kehribar ve fildişi ağızlık, kutulu

  Lot No: 199

  Lot: 199

  Dönem ağızlık-Kehribar ve fildişi ağızlık, kutulu

  TLSold
 • Bronz mine işçilikli hokka -Ölçü 13x6 cm.

  Lot No: 200

  Lot: 200

  Bronz mine işçilikli hokka -Ölçü 13x6 cm.

  TLSold
 • Mine işçilikli bronz çift şamdan -Ölçü 12 cm.

  Lot No: 201

  Lot: 201

  Mine işçilikli bronz çift şamdan -Ölçü 12 cm.

  TLSold
 • İsviçre Zenith cep saati -Saniyeli kadran

  Lot No: 202

  Lot: 202

  İsviçre Zenith cep saati -Saniyeli kadran

  TLSold
 • Halil CANKUT-Tuval üzerine yağlı boya, imzalı 60x120 cm.

  Lot No: 203

  Lot: 203

  Halil CANKUT-Tuval üzerine yağlı boya, imzalı 60x120 cm.

  TLSold
 • Alev ÖZAS-Tuval üzerine yağlı boya, imzalı ölçü 50x50 cm.

  Lot No: 204

  Lot: 204

  Alev ÖZAS-Tuval üzerine yağlı boya, imzalı ölçü 50x50 cm.

  TLSold
 • Dönem ağızlık-Emzik kısmı damla kehribar, uç kısmı lüle taşı, ölçü 9 cm. kutulu, emzik kısmında ufak kırığı vardır.

  Lot No: 205

  Lot: 205

  Dönem ağızlık-Emzik kısmı damla kehribar, uç kısmı lüle taşı, ölçü 9 cm. kutulu, emzik kısmında ufak kırığı vardır.

  TLSold
 • Dönem ağızlık-Emzik kısmı kemik, uç kısmı sedef, ölçü 9 cm. kutusu haliyledir.

  Lot No: 206

  Lot: 206

  Dönem ağızlık-Emzik kısmı kemik, uç kısmı sedef, ölçü 9 cm. kutusu haliyledir.

  TLSold
 • Dönem ağızlık-Damla kehribar altın uçlu, ölçü 8 cm. kutulu

  Lot No: 207

  Lot: 207

  Dönem ağızlık-Damla kehribar altın uçlu, ölçü 8 cm. kutulu

  TLSold
 • Dönem ağızlık-Ateş kehribar, ölçü 8 cm. kutulu.

  Lot No: 208

  Lot: 208

  Dönem ağızlık-Ateş kehribar, ölçü 8 cm. kutulu.

  TLSold
 • Dönem ağızlık-Ateş kehribar, ölçü 10 cm. süet kılıflı.

  Lot No: 209

  Lot: 209

  Dönem ağızlık-Ateş kehribar, ölçü 10 cm. süet kılıflı.

  TLSold
 • Gümüş sunumluk-Ayar damgalı, kabartma ve kalem işçilikli.
Ağırlık 158 gr.
Ölçü:16x15 cm. Yükseklik 16 cm.

  Lot No: 210

  Lot: 210

  Gümüş sunumluk-Ayar damgalı, kabartma ve kalem işçilikli. Ağırlık 158 gr. Ölçü:16x15 cm. Yükseklik 16 cm.

  TLSold
 • Satranç takımı -Bronz süvari figürlü ayaklar üzerinde, ahşap piyonlu satranç takımı 50x50 cm. yükseklik 9 cm.

  Lot No: 211

  Lot: 211

  Satranç takımı -Bronz süvari figürlü ayaklar üzerinde, ahşap piyonlu satranç takımı 50x50 cm. yükseklik 9 cm.

  TLSold
 • Yoğun gümüş kaplama İbrik ve Leğen-Dev boy, kabartma işçillikli, İbrik boy 40 cm. Leğen çap 44cm. Toplam boy 57 cm.

  Lot No: 212

  Lot: 212

  Yoğun gümüş kaplama İbrik ve Leğen-Dev boy, kabartma işçillikli, İbrik boy 40 cm. Leğen çap 44cm. Toplam boy 57 cm.

  TLSold
 • Gümüş maşa -Kalem işçilikli damgalı, Ağırlık 21 gr. Boy 12 cm.

  Lot No: 213

  Lot: 213

  Gümüş maşa -Kalem işçilikli damgalı, Ağırlık 21 gr. Boy 12 cm.

  TLSold
 • Limoges el aynası-Altın vermeyli çerçeve, porselen el boyama sırt, Ayna çap 6 cm Boy 12 cm.

  Lot No: 214

  Lot: 214

  Limoges el aynası-Altın vermeyli çerçeve, porselen el boyama sırt, Ayna çap 6 cm Boy 12 cm.

  TLSold
 • Seramik vazo -Kütahya, yükseklik 45 cm.

  Lot No: 215

  Lot: 215

  Seramik vazo -Kütahya, yükseklik 45 cm.

  TLSold
 • Çanakkale testi-Boy: 42 cm.

  Lot No: 216

  Lot: 216

  Çanakkale testi-Boy: 42 cm.

  TLSold
 • Gallé Abajur-Gallé imzalı (1900-1904) Art Nouveau stilinde mor renkli ve bitkisel dekorlu abajur. Cameo tekniğinde asit çalışmalı abajur düz dipli ve yuvarlak şişkin gövdeli. 20 cm

  Lot No: 217

  Lot: 217

  Gallé Abajur-Gallé imzalı (1900-1904) Art Nouveau stilinde mor renkli ve bitkisel dekorlu abajur. Cameo tekniğinde asit çalışmalı abajur düz dipli ve yuvarlak şişkin gövdeli. 20 cm

  TLSold
 • İsviçre Zodiac Vintage kol saati-12 Yönü Pırlantalı, altın kaplama, tamamen orijinal koleksiyonluk ürün.

  Lot No: 218

  Lot: 218

  İsviçre Zodiac Vintage kol saati-12 Yönü Pırlantalı, altın kaplama, tamamen orijinal koleksiyonluk ürün.

  TLSold
 • İsviçre Sandoz kol saati-Yarı değerli taşlarla bezeli, kurmalı mekanizma, koleksiyonluk bir ürün

  Lot No: 219

  Lot: 219

  İsviçre Sandoz kol saati-Yarı değerli taşlarla bezeli, kurmalı mekanizma, koleksiyonluk bir ürün

  TLSold
 • Afyon işi pipo -Haliyle

  Lot No: 220

  Lot: 220

  Afyon işi pipo -Haliyle

  TLSold
 • Ahşap'tan mamül pipo

  Lot No: 221

  Lot: 221

  Ahşap'tan mamül pipo

  TLSold
 • Dev boy köstekli cep saati-1800 sonları, kurmalı mekanizma, der kaideli, çalışır durumda, ön cam eksik. Saat çap 60 mm.

  Lot No: 222

  Lot: 222

  Dev boy köstekli cep saati-1800 sonları, kurmalı mekanizma, der kaideli, çalışır durumda, ön cam eksik. Saat çap 60 mm.

  TLSold
 • Dönem denizci dürbünü -Kendi orijinal kutusuyla, lenslerinin bakıma ihtiyacı vardır.

  Lot No: 223

  Lot: 223

  Dönem denizci dürbünü -Kendi orijinal kutusuyla, lenslerinin bakıma ihtiyacı vardır.

  TLSold
 • Jeff KOONS after-Ballon Rabbit Red Edisyon no: 794/999 25x14x13.5 cm.

  Lot No: 224

  Lot: 224

  Jeff KOONS after-Ballon Rabbit Red Edisyon no: 794/999 25x14x13.5 cm.

  TLSold
 • Altın çerçeveli damgalı, dönem gözlük-Yüzyıl başı, nadir bulunan, koleksiyon ürünü

  Lot No: 225

  Lot: 225

  Altın çerçeveli damgalı, dönem gözlük-Yüzyıl başı, nadir bulunan, koleksiyon ürünü

  TLSold
 • Haç kolye -4x2.5 cm

  Lot No: 226

  Lot: 226

  Haç kolye -4x2.5 cm

  TLSold
 • Mermer kaide üzeri bronz haç ve incil tasviri

  Lot No: 227

  Lot: 227

  Mermer kaide üzeri bronz haç ve incil tasviri

  TLSold
 • Mineli pudrier-İngiliz dönem, bronz üzeri mine işçilikli, 8x7 cm.

  Lot No: 228

  Lot: 228

  Mineli pudrier-İngiliz dönem, bronz üzeri mine işçilikli, 8x7 cm.

  TLSold
 • Toledo obje-Mermer kaide üzeri boğa'ya saplanmış Toledo kılıçları. 10 x8 cm.

  Lot No: 229

  Lot: 229

  Toledo obje-Mermer kaide üzeri boğa'ya saplanmış Toledo kılıçları. 10 x8 cm.

  TLSold
 • Çeşm-i Bülbül Karaf-Çeşm-i Bülbül üretimi Sultan 3. Selim döneminde (1789-1807) Beykoz cam atölyelerindeki çalışmalarda, renkli kristal çubukların belirli bir düzen içinde kristal kütlesine eklenerek döndürülmesi ve özel bir ustalıkla burulması ile ortaya çıkmıştır.Bu teknikte üretilen camların deseni bülbül gözüne benzetildiği için Çeşm-i Bülbül “Bülbül Gözü” olarak adlandırılmaktadır ve geleneksel üretim metodu ile üretilmesine devam edilmektedir. 32 cm.

  Lot No: 230

  Lot: 230

  Çeşm-i Bülbül Karaf-Çeşm-i Bülbül üretimi Sultan 3. Selim döneminde (1789-1807) Beykoz cam atölyelerindeki çalışmalarda, renkli kristal çubukların belirli bir düzen içinde kristal kütlesine eklenerek döndürülmesi ve özel bir ustalıkla burulması ile ortaya çıkmıştır.Bu teknikte üretilen camların deseni bülbül gözüne benzetildiği için Çeşm-i Bülbül “Bülbül Gözü” olarak adlandırılmaktadır ve geleneksel üretim metodu ile üretilmesine devam edilmektedir. 32 cm.

  TLSold
 • Çeşm-i Bülbül Sürahi-Çeşm-i Bülbül üretimi Sultan 3. Selim döneminde (1789-1807) Beykoz cam atölyelerindeki çalışmalarda, renkli kristal çubukların belirli bir düzen içinde kristal kütlesine eklenerek döndürülmesi ve özel bir ustalıkla burulması ile ortaya çıkmıştır.Bu teknikte üretilen camların deseni bülbül gözüne benzetildiği için Çeşm-i Bülbül “Bülbül Gözü” olarak adlandırılmaktadır ve geleneksel üretim metodu ile üretilmesine devam edilmektedir. 23 cm.

  Lot No: 231

  Lot: 231

  Çeşm-i Bülbül Sürahi-Çeşm-i Bülbül üretimi Sultan 3. Selim döneminde (1789-1807) Beykoz cam atölyelerindeki çalışmalarda, renkli kristal çubukların belirli bir düzen içinde kristal kütlesine eklenerek döndürülmesi ve özel bir ustalıkla burulması ile ortaya çıkmıştır.Bu teknikte üretilen camların deseni bülbül gözüne benzetildiği için Çeşm-i Bülbül “Bülbül Gözü” olarak adlandırılmaktadır ve geleneksel üretim metodu ile üretilmesine devam edilmektedir. 23 cm.

  TLSold
 • Dönem Ağızlık-Emzik kısm oltu taşı, uç kısım 900 ayar gümüş, 10 cm.

  Lot No: 232

  Lot: 232

  Dönem Ağızlık-Emzik kısm oltu taşı, uç kısım 900 ayar gümüş, 10 cm.

  TLSold
 • Dönem Ağızlık-Kehribar'dan mamül. 8 cm.

  Lot No: 233

  Lot: 233

  Dönem Ağızlık-Kehribar'dan mamül. 8 cm.

  TLSold
 • Dönem Ağızlık-Kemik ve oltu taşından mamül 10 cm.

  Lot No: 234

  Lot: 234

  Dönem Ağızlık-Kemik ve oltu taşından mamül 10 cm.

  TLSold
 • Dönem Ağızlık-Kehribar'dan mamül.

  Lot No: 235

  Lot: 235

  Dönem Ağızlık-Kehribar'dan mamül.

  TLSold
 • Dönem Ağızlık-Altın uçlu ve kehribar,

  Lot No: 236

  Lot: 236

  Dönem Ağızlık-Altın uçlu ve kehribar,

  TLSold
 • Dönem Ağızlık-Altın uçlu ve kehribar,

  Lot No: 237

  Lot: 237

  Dönem Ağızlık-Altın uçlu ve kehribar,

  TLSold
 • Zekeriya MALKOÇ-"Kız kulesi tablo" Tuval üzeri yağlı boya boyut:116X88 cm

  Lot No: 238

  Lot: 238

  Zekeriya MALKOÇ-"Kız kulesi tablo" Tuval üzeri yağlı boya boyut:116X88 cm

  TLSold
 • Şervan CELALİ-Yeni Kıta Prestuval üzerine akrilik boya, imzalı, çerçeveli 100x30 cm.

  Lot No: 239

  Lot: 239

  Şervan CELALİ-Yeni Kıta Prestuval üzerine akrilik boya, imzalı, çerçeveli 100x30 cm.

  TLSold
 • Şervan CELALİ-Bitcoin Lady Prestuval üzerine akrilik boya, imzalı, çerçeveli 100x30 cm.

  Lot No: 240

  Lot: 240

  Şervan CELALİ-Bitcoin Lady Prestuval üzerine akrilik boya, imzalı, çerçeveli 100x30 cm.

  TLSold
 • Avni AKMEHMETOĞLU-Tuval üzerine akrilik boya 55x40 cm. İmzalı, çerçeveli

  Lot No: 241

  Lot: 241

  Avni AKMEHMETOĞLU-Tuval üzerine akrilik boya 55x40 cm. İmzalı, çerçeveli

  TLSold
 • Avni AKMEHMETOĞLU-Tuval üzerine akrilik boya 40x55 cm. İmzalı, çerçeveli

  Lot No: 242

  Lot: 242

  Avni AKMEHMETOĞLU-Tuval üzerine akrilik boya 40x55 cm. İmzalı, çerçeveli

  TLSold
 • Mehmet YÜCEL-Tuval üzeri yağlı boya. Resim ölçü 25x25 cm. İmzalı.Çerçeveli.

  Lot No: 243

  Lot: 243

  Mehmet YÜCEL-Tuval üzeri yağlı boya. Resim ölçü 25x25 cm. İmzalı.Çerçeveli.

  TLSold
 • Mehmet YÜCEL-Tuval üzeri yağlı boya. Resim ölçü 30x30 cm. İmzalı.Çerçeveli.

  Lot No: 244

  Lot: 244

  Mehmet YÜCEL-Tuval üzeri yağlı boya. Resim ölçü 30x30 cm. İmzalı.Çerçeveli.

  TLSold
 • Minyatür Tablo-Çerçeveli, altın yaldızlı el çekme tablo, 21x10 cm.

  Lot No: 245

  Lot: 245

  Minyatür Tablo-Çerçeveli, altın yaldızlı el çekme tablo, 21x10 cm.

  TLSold
 • İbrahim ÇİFTÇİOĞLU -Islak imzalı baskı.Çerçeveli. 65x50 cm.

  Lot No: 246

  Lot: 246

  İbrahim ÇİFTÇİOĞLU -Islak imzalı baskı.Çerçeveli. 65x50 cm.

  TLSold
 • Mürüvvet DURAK-İki adet duralit üzeri yağlı boya. Resim ölçü 24x18 cm. Çerçeveli. İmzalı.

  Lot No: 247

  Lot: 247

  Mürüvvet DURAK-İki adet duralit üzeri yağlı boya. Resim ölçü 24x18 cm. Çerçeveli. İmzalı.

  TLSold
 • Atalay Köseoğlu -Galata tuval üzeri yağlı boya tablo. Resimin ölçüsü 50x35 cm. Çerçeveli.

  Lot No: 248

  Lot: 248

  Atalay Köseoğlu -Galata tuval üzeri yağlı boya tablo. Resimin ölçüsü 50x35 cm. Çerçeveli.

  TLSold
 • Funda ÇAKAR -"Düş" Tuval üzerine yağlı boya çerçeveli, imzalı, resim ölçü 100x70

  Lot No: 249

  Lot: 249

  Funda ÇAKAR -"Düş" Tuval üzerine yağlı boya çerçeveli, imzalı, resim ölçü 100x70

  TLSold
 • Mineli bronz mücevher kutusu-İç kumaşı haliyledir. Çap 12 cm. Yükseklik 5 cm.

  Lot No: 250

  Lot: 250

  Mineli bronz mücevher kutusu-İç kumaşı haliyledir. Çap 12 cm. Yükseklik 5 cm.

  TLSold
 • 6'lı gümüş kaşık seti-Sap ve uç kısımları altın vermeyli sap kısmı kalem işçilikli 62 gr.

  Lot No: 251

  Lot: 251

  6'lı gümüş kaşık seti-Sap ve uç kısımları altın vermeyli sap kısmı kalem işçilikli 62 gr.

  TLSold
 • Gümüş köstek eski malzeme -32 gr.

  Lot No: 252

  Lot: 252

  Gümüş köstek eski malzeme -32 gr.

  TLSold
 • Osmanlı dönem gümüş Hamayıl -Tunus mercanlar süslenmiş.

  Lot No: 253

  Lot: 253

  Osmanlı dönem gümüş Hamayıl -Tunus mercanlar süslenmiş.

  TLSold
 • Dönem Pergel takımı-Kendi kutusunda koleksiyonluk

  Lot No: 254

  Lot: 254

  Dönem Pergel takımı-Kendi kutusunda koleksiyonluk

  TLSold
 • Dönem parfüm şişesi lotu-Opalin cam, gümüş ve altın vermeyli kapak. 4.5 cm.

  Lot No: 255

  Lot: 255

  Dönem parfüm şişesi lotu-Opalin cam, gümüş ve altın vermeyli kapak. 4.5 cm.

  TLSold
 • Dönem ağızlık-Afyon işi, emzik kısmı kemik, uç kısmı mors dişi, gümüş kakma işçilikli, üzerinde Osmanlı tuğrası ve Ay yıldız bulunan 10 cm. Uç kısmında ufak bir kırık vardır.

  Lot No: 256

  Lot: 256

  Dönem ağızlık-Afyon işi, emzik kısmı kemik, uç kısmı mors dişi, gümüş kakma işçilikli, üzerinde Osmanlı tuğrası ve Ay yıldız bulunan 10 cm. Uç kısmında ufak bir kırık vardır.

  TLSold
 • Dönem ağızlık-İki adet kehribar, biri altın uçlu 4.5cm. diğeri 4 cm. kutulu ağzılık.

  Lot No: 257

  Lot: 257

  Dönem ağızlık-İki adet kehribar, biri altın uçlu 4.5cm. diğeri 4 cm. kutulu ağzılık.

  TLSold
 • Dönem ağızlık-Kemikten mamül, altın uçlu, ölçü 7 cm.

  Lot No: 258

  Lot: 258

  Dönem ağızlık-Kemikten mamül, altın uçlu, ölçü 7 cm.

  TLSold
 • Dönem ağızlık-Katalin'den mamül

  Lot No: 259

  Lot: 259

  Dönem ağızlık-Katalin'den mamül

  TLSold
 • Ekrem KADAK -Kağıt üzerine yağlı boya, imzalı, çerçeveli, resim ölçü 30x33 cm.

  Lot No: 260

  Lot: 260

  Ekrem KADAK -Kağıt üzerine yağlı boya, imzalı, çerçeveli, resim ölçü 30x33 cm.

  TLSold
 • Rahim EKİZ-Kağıt üzerine karışık teknik, imzalı, çerçeveli, resim ölçü 10x13 cm.

  Lot No: 261

  Lot: 261

  Rahim EKİZ-Kağıt üzerine karışık teknik, imzalı, çerçeveli, resim ölçü 10x13 cm.

  TLSold
 • Ömer SÜTÇÜ-Pres tuval üzerine akrilik boya, imzalı, çerçeveli, resim ölçü 15x15cm.

  Lot No: 262

  Lot: 262

  Ömer SÜTÇÜ-Pres tuval üzerine akrilik boya, imzalı, çerçeveli, resim ölçü 15x15cm.

  TLSold
 • Ömer SÜTÇÜ-Pres tuval üzerine akrilik boya, imzalı, çerçeveli, resim ölçü 30x30 cm.

  Lot No: 263

  Lot: 263

  Ömer SÜTÇÜ-Pres tuval üzerine akrilik boya, imzalı, çerçeveli, resim ölçü 30x30 cm.

  TLSold
 • Gümüş çakma 3 adet Bağa enfiye kutusu

  Lot No: 264

  Lot: 264

  Gümüş çakma 3 adet Bağa enfiye kutusu

  TLSold
 • Dönem denizci dürbünü -Haliyle, 13 cm.

  Lot No: 265

  Lot: 265

  Dönem denizci dürbünü -Haliyle, 13 cm.

  TLSold
 • Gümüş saplı baston -Kabartma işçilikli. Boy 93 cm.

  Lot No: 266

  Lot: 266

  Gümüş saplı baston -Kabartma işçilikli. Boy 93 cm.

  TLSold
 • Osmanlı Afyon işi baston -Komple gümüş çakma, koleksiyonluk. Boy 102 cm.

  Lot No: 267

  Lot: 267

  Osmanlı Afyon işi baston -Komple gümüş çakma, koleksiyonluk. Boy 102 cm.

  TLSold
 • Yüzyıl başı Bağa ve Gümüş baston -Çok özel koleksiyonluk bir parça. Boy 88 cm.

  Lot No: 268

  Lot: 268

  Yüzyıl başı Bağa ve Gümüş baston -Çok özel koleksiyonluk bir parça. Boy 88 cm.

  TLSold
 • İngiliz Sheffield Çay potu-Damgalı , Ahşap saplı, kalem işçilikli, Yükseklik 22 cm.

  Lot No: 269

  Lot: 269

  İngiliz Sheffield Çay potu-Damgalı , Ahşap saplı, kalem işçilikli, Yükseklik 22 cm.

  TLSold
 • Dönem dürbün -Kutusuyla. 9 cm.

  Lot No: 270

  Lot: 270

  Dönem dürbün -Kutusuyla. 9 cm.

  TLSold
 • Damla Kehribar fosili tesbih-Gümüş İmameli,

  Lot No: 271

  Lot: 271

  Damla Kehribar fosili tesbih-Gümüş İmameli,

  TLSold
 • İngiliz dönem gümüş tabaka -Damgalı, iç kısmı altın ermeyli, 7.5x9 cm. 96.7 gr.

  Lot No: 272

  Lot: 272

  İngiliz dönem gümüş tabaka -Damgalı, iç kısmı altın ermeyli, 7.5x9 cm. 96.7 gr.

  TLSold
 • İbelo İwag çakmak -Çalışır durumda,kutulu.

  Lot No: 273

  Lot: 273

  İbelo İwag çakmak -Çalışır durumda,kutulu.

  TLSold
 • Cartier çakmak -Bakımları yapılmıştır. Çalışır durumdadır.

  Lot No: 274

  Lot: 274

  Cartier çakmak -Bakımları yapılmıştır. Çalışır durumdadır.

  TLSold
 • Dunhill çakmak -Bakımları yapılmıştır. Çalışır durumdadır.

  Lot No: 275

  Lot: 275

  Dunhill çakmak -Bakımları yapılmıştır. Çalışır durumdadır.

  TLSold
 • İlker SARI-Tuval üzerine yağlı boya, imzalı, resim ölçü 40x40cm.

  Lot No: 276

  Lot: 276

  İlker SARI-Tuval üzerine yağlı boya, imzalı, resim ölçü 40x40cm.

  TLSold
 • İlker SARI-Tuval üzerine yağlı boya, imzalı, resim ölçü 40x40cm.

  Lot No: 277

  Lot: 277

  İlker SARI-Tuval üzerine yağlı boya, imzalı, resim ölçü 40x40cm.

  TLSold
 • Ömer SÜTÇÜ-Tuval üzerine akrilik boya 50x35 cm.

  Lot No: 278

  Lot: 278

  Ömer SÜTÇÜ-Tuval üzerine akrilik boya 50x35 cm.

  TLSold
 • Ömer SÜTÇÜ-Pres tuval üzerine akrilik boya 30x30 cm.

  Lot No: 279

  Lot: 279

  Ömer SÜTÇÜ-Pres tuval üzerine akrilik boya 30x30 cm.

  TLSold
 • Herend minyatür vazo-6 cm. Damgalı, seri numaralı, el boyama.

  Lot No: 280

  Lot: 280

  Herend minyatür vazo-6 cm. Damgalı, seri numaralı, el boyama.

  TLSold
 • Herend porselen şamdan -Dünyaca ünlü Macar porselen üreticisi Herend tarafından üretilmiş iki kollu şamdan. Ölçüler: 23x14 cm. Çok iyi kondisyondadır.

  Lot No: 281

  Lot: 281

  Herend porselen şamdan -Dünyaca ünlü Macar porselen üreticisi Herend tarafından üretilmiş iki kollu şamdan. Ölçüler: 23x14 cm. Çok iyi kondisyondadır.

  TLSold
 • Royal Albert porselen çift fincan -Bone China, England Berkeley

  Lot No: 282

  Lot: 282

  Royal Albert porselen çift fincan -Bone China, England Berkeley

  TLSold
 • Viyana porselen çift vazo -Ağız kısmı bronz geçme, komple el boyama, orta kısmına dans eden gençler resmedilmiş.Viyana damgalı çift vazo 14 cm.

  Lot No: 283

  Lot: 283

  Viyana porselen çift vazo -Ağız kısmı bronz geçme, komple el boyama, orta kısmına dans eden gençler resmedilmiş.Viyana damgalı çift vazo 14 cm.

  TLSold
 • Herend dört adet tatlı tabağı -Dünyaca ünlü Macar porselen üreticisi Herend tarafından üretilmiş dört adet tabak, soğuk damgalı, seri numaralı.Altın kenarlı el boyaması, 20. yüzyılın ortaları.Tabakların çapı: 11,5 cm.

  Lot No: 284

  Lot: 284

  Herend dört adet tatlı tabağı -Dünyaca ünlü Macar porselen üreticisi Herend tarafından üretilmiş dört adet tabak, soğuk damgalı, seri numaralı.Altın kenarlı el boyaması, 20. yüzyılın ortaları.Tabakların çapı: 11,5 cm.

  TLSold
 • Dönem Nargile şişesi-Bronz üzerine komple mine işçilikli nargile. 56 cm.

  Lot No: 285

  Lot: 285

  Dönem Nargile şişesi-Bronz üzerine komple mine işçilikli nargile. 56 cm.

  TLSold
 • Bohem üzeri mine işçilikli nargile şişesi -36cm. Kolleksiyonluk

  Lot No: 286

  Lot: 286

  Bohem üzeri mine işçilikli nargile şişesi -36cm. Kolleksiyonluk

  TLSold
 • Bavaria porselen duvar tabağı-A. Mıgıryan imzalı, Tabak çap 33 cm.

  Lot No: 287

  Lot: 287

  Bavaria porselen duvar tabağı-A. Mıgıryan imzalı, Tabak çap 33 cm.

  TLSold
 • Lladro Nao porselen biblo-Tavşanları besleyen genç kız figürü ölçü: 18x15 cm.

  Lot No: 288

  Lot: 288

  Lladro Nao porselen biblo-Tavşanları besleyen genç kız figürü ölçü: 18x15 cm.

  TLSold
 • İmari duvar tabağı -1800'ler üretim. Çap 20 cm.

  Lot No: 289

  Lot: 289

  İmari duvar tabağı -1800'ler üretim. Çap 20 cm.

  TLSold
 • Uzakdoğu damgalı porselen fincan -Komple el boyama, altın vermeyli.

  Lot No: 290

  Lot: 290

  Uzakdoğu damgalı porselen fincan -Komple el boyama, altın vermeyli.

  TLSold
 • Meissen fincan-Damgalı, seri numaralı, porselen üzeri el boyama çiçek motifli, kenarlar altın vermeyli, çok iyi kondisyonda

  Lot No: 291

  Lot: 291

  Meissen fincan-Damgalı, seri numaralı, porselen üzeri el boyama çiçek motifli, kenarlar altın vermeyli, çok iyi kondisyonda

  TLSold
 • Digo çelik çakı-Dragon figürlü kabza, kapalı durumda 12 cm. açık vaziyette 21 cm. kılıfyla birlikte

  Lot No: 292

  Lot: 292

  Digo çelik çakı-Dragon figürlü kabza, kapalı durumda 12 cm. açık vaziyette 21 cm. kılıfyla birlikte

  TLSold
 • Dönem Gaz maskesi-Seri numaralı, 1982 tarihli, Rus yapımı.

  Lot No: 293

  Lot: 293

  Dönem Gaz maskesi-Seri numaralı, 1982 tarihli, Rus yapımı.

  TLSold
 • Dönem Gaz maskesi-Seri numaralı, 1982 tarihli, Rus yapımı.

  Lot No: 294

  Lot: 294

  Dönem Gaz maskesi-Seri numaralı, 1982 tarihli, Rus yapımı.

  TLSold
 • Faruk ÇİMOK -"Nişantaşı Resimleri" İmzalı Kitap

  Lot No: 295

  Lot: 295

  Faruk ÇİMOK -"Nişantaşı Resimleri" İmzalı Kitap

  TLSold
 • Devrim ERBİL -"Sempozyum"İmzalı kitap

  Lot No: 296

  Lot: 296

  Devrim ERBİL -"Sempozyum"İmzalı kitap

  TLSold
 • Nedret SEKBAN-İmzalı kitap

  Lot No: 297

  Lot: 297

  Nedret SEKBAN-İmzalı kitap

  TLSold
 • GEREZ-İmzalı kitap

  Lot No: 298

  Lot: 298

  GEREZ-İmzalı kitap

  TLSold
 • Sezai ÖZDEMİR-İmzalı kitap

  Lot No: 299

  Lot: 299

  Sezai ÖZDEMİR-İmzalı kitap

  TLSold
 • Gümüş kasa Regülatör-Dev boy, tepe dahil 75 mm. çalışır durumda.

  Lot No: 300

  Lot: 300

  Gümüş kasa Regülatör-Dev boy, tepe dahil 75 mm. çalışır durumda.

  TLSold
 • Gümüş kasa mineli kadran cep saati-Tepe dahil 76 mm. Haliyle.

  Lot No: 301

  Lot: 301

  Gümüş kasa mineli kadran cep saati-Tepe dahil 76 mm. Haliyle.

  TLSold
 • Gümüş üzerine altın kaplama cep saati-1900 başları, tepe dahil 41 mm. Çalışır durumda. Nos kondisyon.

  Lot No: 302

  Lot: 302

  Gümüş üzerine altın kaplama cep saati-1900 başları, tepe dahil 41 mm. Çalışır durumda. Nos kondisyon.

  TLSold
 • BEARBRICK VANGOGH-Bearbrick, Vangogh figür, Medicom toy tarafından üretilen bu eser orijinal kutusundadır. 27.5 cm

  Lot No: 303

  Lot: 303

  BEARBRICK VANGOGH-Bearbrick, Vangogh figür, Medicom toy tarafından üretilen bu eser orijinal kutusundadır. 27.5 cm

  TLSold
 • Mustafa DEMİRPENÇE-Tuval üzerine akrilik boya 50x50 cm.

  Lot No: 304

  Lot: 304

  Mustafa DEMİRPENÇE-Tuval üzerine akrilik boya 50x50 cm.

  TLSold
 • Viyana porselen kahve fincanı-Komple el boyama, altın vermeyli.

  Lot No: 305

  Lot: 305

  Viyana porselen kahve fincanı-Komple el boyama, altın vermeyli.

  TLSold
 • Sedef saplı cep çakısı-Alman üretimi, sap ölçü 7 cm. açık ölçü 13 cm.dir.

  Lot No: 306

  Lot: 306

  Sedef saplı cep çakısı-Alman üretimi, sap ölçü 7 cm. açık ölçü 13 cm.dir.

  TLSold
 • Jeff Koons-Balloon Dog Mavi, Kutulu, Sertifalı 17 cm.

  Lot No: 307

  Lot: 307

  Jeff Koons-Balloon Dog Mavi, Kutulu, Sertifalı 17 cm.

  TLSold
 • Dönem Bakır tabak-Çap:23 cm.

  Lot No: 308

  Lot: 308

  Dönem Bakır tabak-Çap:23 cm.

  TLSold
 • Harley Davidson Tabaka -9.5x8 cm.

  Lot No: 309

  Lot: 309

  Harley Davidson Tabaka -9.5x8 cm.

  TLSold
 • İngiliz çay potu-Yükseklik 25 cm. Kulptan kulba genişlik 22 cm.

  Lot No: 310

  Lot: 310

  İngiliz çay potu-Yükseklik 25 cm. Kulptan kulba genişlik 22 cm.

  TLSold
 • Yaşar KURU-Tuval üzerine yağlı boya, ölçü 75x100 cm.

  Lot No: 311

  Lot: 311

  Yaşar KURU-Tuval üzerine yağlı boya, ölçü 75x100 cm.

  TLSold